Jump to content
damiquandao

Display port 1.2 HD7950 OC Gigabyte monitor iiyama b2888uhsu i migotanie w 2D

Recommended Posts

Po roku użytkowania monitora po roku użytkowania monitora obraz zaczął mi się rozjeżdżać przy 4k 60hz w trybie 2D a w grach jest spoko. Wtyczki DP zawsze były dosyć luźne w portkach i ruszanie nimi dawało jakiś efekt lub włączania monitora ale od początku objawów minął tydzień i już nic na niego nie działa a obraz się rozjeżdża nie tylko od ruchów myszką. Co ciekawe jak nie ruszam myszą to się ten cyrk uspokaja. Może jakiś kontroler DP gdzieś się ufajczył bo nie wiem jak to rozpoznać. Kiedyś jak wymuszałem 75Hz przez sterownik w radeonie było podobnie ale tutaj rozjechanie i miganie ma różną gęstość w różnych częściach ekranu. Po podłączeniu przez HDMI problemów nie ma tylko że 30hz zostaje. Karta po gwarancji a monitor to coś czuje że będzie porażka jeśli chodzi o serwis gwarancyjny. Jeżeli napisałem w złym dziale albo odkopałem 10letni temat albo jeszcze coś sobie moderatorzy wymyślą żeby dać mi warna to ja podziękuje bo to jest jakieś zwyczajne chamstwo i bezsensowne podejście do ludzi i czuje się atakowany wręcz za coś co robię nieświadomie. I mimo że zaglądam tu raz na 4 lata to mnie coś strzeliło jak zobaczyłem warna z 2011 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli napisałem w złym dziale albo odkopałem 10letni temat albo jeszcze coś sobie moderatorzy wymyślą żeby dać mi warna to ja podziękuje bo to jest jakieś zwyczajne chamstwo i bezsensowne podejście do ludzi i czuje się atakowany wręcz za coś co robię nieświadomie. I mimo że zaglądam tu raz na 4 lata to mnie coś strzeliło jak zobaczyłem warna z 2011 roku.

Ten tekst świadczy o tym, że dość średnio zależy ci na uzyskaniu pomocy.

 to ja podziękuje bo bla bla bla

pa pa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że to problem z ... sterownikami. Zaktualizowałem sterowniki pod Forze 6 i się kwiatki zrobiły koszmarne i pomagało jedynie obiżanie odświeżania lub podpinanie hdmi. Wróciłem do 15.12 ale przez chwilę widziałem czarne spore kwadraciki. Jeżeli jeszcze coś się wydarzy to dopiszę. To moje pierwsze cuda z Radeonem od 2007 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...