Skocz do zawartości
qasq

2x Laptop dla dziewczynek do 2000zł szt.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Potrzebuję pomocy osób rozeznanych w temacie aktualnych okazji cenowych na laptopy. Dzieci otrzymają laptopy do nauki i zabawy.

Dziewczyny nie są bardzo wymagające, lista życzeń obejmuje "by nie był wystający - chyba chodzi o grubość" oraz by miał kamerkę.

Dzieci grają w gry typu przeglądarkowego oraz bardzo wymagające graficznie tytuły w stylu Sims 4 oraz Minecraft...

 

Moje założenia są takie, że chciałbym aby w cenie 2000zł był zestaw składający się z laptopa, podstawki chłodzącej i myszy bezp.

Komputery muszą być nowe, wymagana jest faktura vat 23%. Co do powyższych wymagań ja dokładam :

Dobrze żeby procek był minimum i3, minimum 4GB ramu oraz dedykowana karta graf. Z tego co widzę to jestem gdzieś

w zasięgu NV920M. Jeśli chodzi o firmy to moja hierarchia wygląda tak : Dell, HP, Asus.. Może będziecie mieli inne pomysły.

Sklep który znam najlepiej to esc.pl i tam z powodzeniem robiłem dotychczas zakupy części.

 

Czego nie potrzebujemy :

napędu dvd-rw 

dużego dysku

 

Czego nie chcemy:

błyszczącej matrycy

 

Mile widzany dysk SSD!

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ze wszystkich ofert i tego co przeczytałem wygrywa  Asus R556LJ, jednak przy dyskach SSD przekraczam budżet o 10%

Asus R556LJ 15.6" Core i3 4005U 4GB 1TB GF920M DVD-/+RW BT VC WiFi MS Windows 10
i zamieniam dysk 1TB na 
120GB SSD Premier Pro SP550 Adata
Edytowane przez qasq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/252802-notebook-laptop-156-hp-250-g3-i3-4005u-8gb-240-dvd-win81-gf820m.html

+
http://www.x-kom.pl/szukaj?q=Targus_CN31_+_M171&f[price][from]=108&f[price][to]=108

Wrzucając laptop + jeden z tych zestawów i używając kodu promocyjnego promocja-black / promocja-blue / promocja-red (w zależności od wybranego koloru myszy) mamy 1973,00 za zestaw
Podstawki chłodzące dobierzesz w granicach ~30-50zł / sztuka;

 

Można dywagować że seria G3 szału nie robi ale bezpiecznie zakładam że te(n) laptop(y) nie mają służyć 5-8 lat...
Są to całkiem poprawne laptopy w tej kwocie.

 

Ewentualnie:
http://www.x-kom.pl/p/262599-notebook-laptop-156-asus-r556lj-xo739t-i3-4005u-4gb-240ssd-win10-gf920.html

Teoretycznie dużo danych nie będzie magazynowane, jednak partycja recovery + system + aktualizacje i z tych ~110-112GB SSD niewiele zostanie;
Stąd powyżej w tych kwotach posiadają SSD 240GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dziewczynek zdecydowanie pasowała by wersja w tej kolorystyce:

ASUS R556LJ-XO830T i3-4005U/4GB/1TB/Win10 GF920 biały

jest to dobry sprzęt, dobrze wykonany z matową matrycą antyrefleksyjną i wystarczającymi podzespołami do codziennej pracy/multimediów, z systemem operacyjnym w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...