Skocz do zawartości
SmerFny

Jaką karte graficzną wybrać????????

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad pół roku nie interesowałem się kompami i pewnego wieczorku włączyłem Gta Vice City :D .........załamałem się :evil: .........pora coś kupić.

Doszedłem do wniosku że grafike. Bardzo was proszę o podanie mi jak najlepszej karty graficznej do 800 zł :( . Teraz nie wiem która karta jest dobra, GF czy Radeon!!

 

poradźcie!!!!!!!!!!!!!!! Only 800 zł!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, zdania są jak zwykle podzielone ;] Jak chcesz, mam teraaz do sprzedania Ge Forca FX 5600 256DDR VIVO (dział sprzedam), cena wywoławcza to właśnie 800zł ;] Karta jest nówka nie chodzona ;] A ogólnie jeśli nie FX to oczywiście polecam RADONA 9500pro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowce w cenie do 800pln znajdziesz baardzo duzy wybor Radeon-ow 9500pro. I to chyba w Twojej sytuacji bedzie najlepszy wybor w tej chwili. Nie napislaes tez do czego glownie uzywasz kompa: gry czy ogladanie filmow. MOje osob niste zdanie jest takie, ze lepsza jakosc obrazu podczas ogladania filmow jest przy radku, a grywalnosc lepsza GF'orsie.Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pół roku nie interesowałem się kompami i pewnego wieczorku włączyłem Gta Vice City :D .........załamałem się :evil: .........pora coś kupić.

Doszedłem do wniosku że grafike. Bardzo was proszę o podanie mi jak najlepszej karty graficznej do 800 zł :( . Teraz nie wiem która karta jest dobra, GF czy Radeon!!

 

poradźcie!!!!!!!!!!!!!!! Only 800 zł!!!!!!!

Napisz jaki masz sprzęt. Bo jak jedziesz na D 600mhz to karta wiele nie pomoże :P. Ja mam Ge-Force 4 Tit. 128DDR (ok 650-700zł) i nie narzekam. GTA VC - 1024x768x32bitx2antyaliasing :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, zdania są jak zwykle podzielone ;] Jak chcesz, mam teraaz do sprzedania Ge Forca FX 5600 256DDR VIVO (dział sprzedam), cena wywoławcza to właśnie 800zł ;] Karta jest nówka nie chodzona ;] A ogólnie jeśli nie FX to oczywiście polecam RADONA 9500pro!!

 

i co? jednak upchnac chcesz komus tego FX-a? A ostrzegalismy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajmon3

i co? jednak upchnac chcesz komus tego FX-a? A ostrzegalismy  :wink:

Ostrzeganie nie ma tu nic do rzeczy, grafa jest naprawdę spaśna ;] W zasadzie nie żałuje jej zakupu!! Czuć niezłego kopa w porównaniu do GF 3tit200@500 128DDR!!! A tak wogóle to mam 3 sztuki takiej grafy na sprzedaż;] (możliwe że zostanie już 1 jutro, bo gość ma wpaść po 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak sobie pomyślałem to jednak pozbieram kase na cały sprzęt, ponieważ pojedyńcze zmiany komponentów kompa chyba nie bedą mnie się opłacały.

Mein szmelc - asus A7V, duronik 900, 128 ram, gf 2 mx 32 mb, hmmm o dysku nie wpomne (7,6 giga hehehehe).

 

Sam nie wiem co mam wymieniać, grafe proc dysk mobo czy pamiątki

 

Może zebrać kase i kupić wszystko naraz.............(za 5 lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pół roku nie interesowałem się kompami i pewnego wieczorku włączyłem Gta Vice City :D .........załamałem się :evil: .........pora coś kupić.

Doszedłem do wniosku że grafike. Bardzo was proszę o podanie mi jak najlepszej karty graficznej do 800 zł :( . Teraz nie wiem która karta jest dobra, GF czy Radeon!!

 

poradźcie!!!!!!!!!!!!!!! Only 800 zł!!!!!!!

za tą cene to only radek9500pro FIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...