Skocz do zawartości
Fergus_Shadow MST

WinFast Leadtek GF2 MXMAX

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM !!!

 

jestem posiadaczem karty graficznej jak w tytule czyli WinFast Leadtek GF2 MXMAX i nurtuje mnie jedno pytanie

na jakich kosciach pamieci ta karta pracuje SDRAM czy DDR ??????

 

wiem ze uklad jest taktowany core 200 MHz a memory 333MHz ( program WinFox dostarczony wraz z driverami)

tylko ze nic mi to nie mowi !!!!

nie wiem od jakich czestotliwosci parcuja DDR a na jakich czestoliwosciach pracuja SDRAM ;-(

 

prosze mnie tylko z racji tej ze jestem tu nowy nie odsylac na strone producenta www.leadtek.com czy www.google.pl bowiem naszukalem sie jush i nic nie znalazlem, wszedzie jest napisane tylko to ze karta ma 64 RAMu ale na jakich kosciach SDRAM czy DDR to jush nie.

Ja w zasadzie jestem zakrecony, bowiem 333MHz to troszkie dziwne dla mnie taktowanie pamieci, nie wiem do jakiego rodzaju kosci to zaliczyc!!

 

Dołączona grafika

 

dzieki z gory za pomoc

pozdr.Fergus_Shadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ze co :?: Na moim WinFast GF2MX mialem 175/166 SDR, dalo sie podkrecic do 210/220 :)

Ty masz odrazu podkrecone GPU na 200 a pamieci to 64Bit DDR czyli wydajnosc jak SDR 166Mhz lub wolniej :cry:

 

Dołączona grafika

www.google.com.pl :arrow: http://www.digit-life.com/articles/gf2leadtekmx200/

"The Leadtek WinFast GeForce2 MX MAX has AGP x2/x4 interface, 64 MBytes SDR SDRAM located in 8 chips on the right side of the PCB. "

 

Jak SDR 333Mhz :?: Wiecie jakie musialyby byc kosci :?: :D To przeciez 666DDR :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ze co :?: Na moim WinFast GF2MX mialem 175/166 SDR, dalo sie podkrecic do 210/220 :)

Ty masz odrazu podkrecone GPU na 200 a pamieci to 64Bit DDR czyli wydajnosc jak SDR 166Mhz lub wolniej  :cry:

 

Dołączona grafika

www.google.com.pl  :arrow: http://www.digit-life.com/articles/gf2leadtekmx200/

"The Leadtek WinFast GeForce2 MX MAX has AGP x2/x4 interface, 64 MBytes SDR SDRAM located in 8 chips on the right side of the PCB. "

 

Jak SDR 333Mhz :?:  Wiecie jakie musialyby byc kosci :?:  :D To przeciez 666DDR  :lol:

 

 

jeszcze raz !!!!! bo nie pojalem twego toku myslenia

standardowe ustawienia mojej karty to core 200MHz memory 333MHz

tak wykazuje program WinFox (podkrecic da sie na wiecej)

na chipie mojej karty jest napisane GeForce 2 MX 400

 

strone ktora mi zalinkowales jush dawno zwiedzilem i tam jest napisane :

 

Here are their characteristics:

NVIDIA GeForce2 MX400:

200 MHz processor frequency ---- to by sie zgadzalo

The recommended memory frequency - 183 MHz (5.5 ns), 128 bit ----- ale to wlasnie mnie irytuje :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdzies sie zgubilem :D Ale na twojej karcie to moga byc jedynie 64Bit DDR, SDR o takim zegarze wymaga bardzo szybkich kosci, okolo 3.3ns a takie sa na nowych R9500/9700 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiem te karte ona jest taktowana 200/166 a czemu winfox tak pokazuje nie wiem sprawdz powerstrip on pokazuj 200/166 napewno to nie sa ddr tylko sdr ale ogulnie fajna karta byla kupilem radka 9100 a fg2mx sprzedalem i na radku 9100 same problemy eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...