Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardkor321

Dokupienie RAM

Polecane posty

Witajcie
Planuje dokupić sobię trochę ramu do komputera. W tej chwili mam 1x4 GB 1333 Mhz, 2x2 GB 1600 Mhz. Tak wiem, że działają z prędkością wolniejszej. Został mi 1 slot i myślę czy dołożyć tam 4 czy 8 GB. Mam taki plan, gdyż często grająć w Hearthstone oraz siedząc na facebooku komputerowi brakuje tego ramu. Wiem, że wszystkie pamięci w moim komputerze to KIngston Blue. Niestety CL oraz napięć nie znam (ale mogę odczytać). Są one z radiatorami, ale nie bawię się w podkręcanie, więc tu pytanie czym się kierować jakbym chciał kupić z innej firmy RAM?  CL oraz napięcia muszą być te same? Jeśli nie to będzie to problemem? Wiem, że najlepiej takie same kupić, ale jak jest możliwość taniej to czemu by nie.

2GB / 4GB / 8GB

jak byś się zdecydował na kość 1x8GB, albo 2x4GB 1600mhz to mógłbyś srzedać swoją 1x4GB 1333mhz i wtedy ustawić sobie ram na 1600mhz

Edytowano przez sdfl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.