Skocz do zawartości
Karolbiernacki

Laptop do amatorskiej obróbki i montażu video Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jak w temacie poszukiwany laptop do obróbki i montażu video w rozdzielczości Full HD. Laptop będzie używany do tych celów amatorsko i raczej okazjonalnie więc jeśli chodzi o budżet - jak najniżej się da, ale mnie więcej okolice 2500 zlotych. Laptop nie musi być nowy, może być to laptop poleasingowy, używany, powystawowy, odnowiony. Ekran jak najmniejszy gdyż będzie podłączany i tak do monitora zewnętrznego. Laptop bez systemu, gdyż mam własną licencje. Proszę o pomoc w wyborze, gdyż szukając sprzętu na forach odnośnie montażu i obróbki video większość ludzi doradza sprzęt z dużo większym budżetem. Ja poprostu potrzebuje sprzętu który to ogarnie w miarę płynnie ale bez przesady. Mam na myśli że kilka lat temu ludzie również ogarniali obróbkę video i teraz taki sprzęt jest o wiele tańszy. 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ten się będzie nadawać? 

https://www.x-kom.pl/p/381980-notebook-laptop-156-hp-pavilion-power-i5-7300hq-8gb-1281tb-win10-gtx1050.html

Cena tutaj 3099. Mnie się udało go kupić z rabatem xkom 300 plus voucher od hp 400 czyli 2399 razem:) 

Czy po dołożeniu 8Gb Ramu da sobie radę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...