Skocz do zawartości
nadi

butla do nurkowania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem amatorem nurkowania i chciałbym sie dowiedziec gdzie możny kupić takie małe butle tlenowe (np: są używane w serialu Słoneczny Patrol przez ratownikow ) powietrza wystarczy według moich obliczeń na około 60 sek wym ok 30cm wys i jestem ciekaw czy można takie butle nabyć gdzies w Polsce , bede wdzieczny za kazda informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj wiem do czego jest szukaj jest google i wiele innych , szukałem szukałem i nieznalazłem chyba jak bym znalazł to bym nie dawał nowe go topicu PRAWDA Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem amatorem nurkowania i chciałbym sie dowiedziec gdzie możny kupić takie małe butle tlenowe (np: są używane w serialu Słoneczny Patrol przez ratownikow ) powietrza wystarczy według moich obliczeń na około 60 sek wym ok 30cm wys i jestem ciekaw czy można takie butle nabyć gdzies w Polsce , bede wdzieczny za kazda informacje

60 sekund hehe na jakiej glebokosci i jak naladowane(ile atmosfer) a tak wogle to moj ojciec nurkuje zawodowa ja z nim czasami tez i wedlug mnie kup sobie porzadne butle chociarzby 12l albo jak chcesz cos naprawde malego to naprzyklad paru litrowe ale wedlug mnie to bez sensu. Problem tylko gdzie ty chcesz ladowac butle? Ja takiego problemu nie mam bo sprezarka w garazu stoi :) Jest to drogi sport i wiem ze chcesz zaczac od malukiej butli ale to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na grupach dyskusyjnych ! :D Znalazlem ci np. pl.rec.nurkowanie - przegladnij , na takich grupach zwykle siedza prawdziwi pasjonaci ! :D

Prawdziwi pasjonaci?? Zastanow sie co mowisz tam siedza takie newbie lub ludzie kasiasci ktorzy uwazaja sie za kogos kto umie nurkowac ale jak przyjdzie co do czego to jedyne o czym mysla w wodzie to to zeby przetrwac oczywiscie jest tam paru ktorzy sie zna. Ostatnio jak bylem z ojcem na morzu i taka grupa nurkow(?) ktorzy sie uczyli i kase mieli to dwuch potem z godzine na tlenie siedzialo :lol: :lol: :lol: jeden cos zgubil itd. Ale jak tacy ze swoimi znajomymi gadaja to oni plywaja najlepiej na siecie.

 

 

Ale i tak najlepsza polewka jest jak ogladam film podwodna polska autorka(?) tego programu ubiera sie w skafander suchy potem moczy wlosy i9 gada przed kamera gdzie to oni nurkowali ale najlepsze jest to ze ona wogl nigdy nie nurkowala :D Wiem to bo plywaja na statku znajomego ojca. Albo naprzyklad jakosc obrazu ci goscie jadom na automacie i sie ciesza ale nie zwracaja uwagio na to ze wszystko szare jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...