Skocz do zawartości
Syrob

barton 2500 i mnoznik x 13 ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak zmusic bartka do mnoznika x 13 max daje sie na 12.5 a po daniu x 13 ustawia sie na x5, a moze przy okazji mozna jakos zmusic msi k7n2 do stabilnego fsb 200 Mhz ?? bym chociaz zrobil sobie 3200xp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jest na x 13 x166 (3000xp) vcore 1,725 ztabilny jak skala ale sie za to wrazliwy na fsb zrobil.... wiec nie ruszam za 2 godzxiny wracam do testow bedzie x13,5 dam znac jak dziala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po testach na 13,5 x 166 niestabilny napiecia w pozadku wiec nie wiem dlaczego 350W wystarcza spoko z vcorem 1,8

maxymalne stabilone 13 x 170 vcore 1,725 10 x pentla 3dmark 2001 i temp rdzenia ledwie 49 stopni (ale huk od wiatrakow) wynik 3d mark 2001 se deflaut z gf4ti4200 calkiem niezle 13950..... w sumie niezle athlon 3000xp za 410 zyla :)) cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly procek mam w srebrze i nie kce mi sie juz go 30 raz odbierac ale rdzen jakis ma smiszny caly różowy

Jak smarujesz srebrem to smaruj tylko rdzeń, srebro przewodzi!!! Jak nie chcesz sie pozbyć proca to wyczyść wszystko oprócz rdzenia!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest sens te blaszki miedziane wkladac ?

Oczywiście że tak!!!

1. Uchronisz swój rdzeń przez uszkodzeniem

2. Zwiększysz powierzchnie odprowadzania ciepła z procka.

 

Tylko kup coppershim rev.2 bo w wersji 1 jest za gruba i mozesz spalic procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade w sobote po nowe pamiatki kingstona 4-setki i wiatrak nowiutkiego vulcana i od nowa poprobuje czo z tego bartka jeszcze pojdzie ( w sumie udane procesorki : )))))))))) cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade w sobote po nowe pamiatki kingstona 4-setki i wiatrak nowiutkiego vulcana i od nowa poprobuje czo z tego bartka jeszcze pojdzie ( w sumie udane procesorki : )))))))))) cu

Spróbuj kupić inne pamięci niz kingston. Podobno są z nimi klopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...