Skocz do zawartości
DR.Zepsu

Radeon 9500@9700 i 3D Mark 2001

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z ta karta jeszcze nie modowana. W grach chodzi super tylko przy rozdzielczości 19xx x 12xx (nie pamietam dokładnie) starsznie suzo artefaktów. W 3D Mark 2001 przy rozdzielczości 1024x768@85Hz wszystko idzie super jak zaczyna sie nature to pokazuje sie czarny ekran i niektóre ikonki widac no i zwis kompa. Jedynym wyjsciem jest restart. Sprawdzałem na sterasz 3.6 i na jakis z 2002 roku i to samo tylko że to tło sie zmieniło z białego na czarne.

 

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jednak sprawdz czy radiator dobrze odbiera cieplo,

tzn czy jest goracy/cieply podczas testow. Ale przede wszystkim

trzeba po przesiadce z nV zrobic reinstall :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim

trzeba po przesiadce z nV zrobic reinstall :)

Nic nie trzeba.. ja sie w sobote wlasnie przesiadlem z nV na ATi i najpierw, zeby nie wyrzucac jeszcze starego systemu zrobilem sobie swiezy na innej partycji, pochulalo, pochulalo az doszedlem do momentu w ktorym chcialem wrocic do starego systemu zeby spisac co tam mam ;] i poinstalowac na nowym itp.

Ale cos mnie tknelo, zeby sprobowac tez odpalic tego sys'a na nowej karcie. Wiec odpalilem najpierw w awaryjnym, pousuwalem stery, potem odpalilem normalnie, zaintstalowalem nowe stery i chula az milo.. wyniki w 3dmarku sa nawet minimalnie wyzsze niz na swiezym systemie byly.

Jak dotad zadnych problemow nie zaobserwowalem.. a meczylem troche nowa karte, oj meczylem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim

trzeba po przesiadce z nV zrobic reinstall :)

Nic nie trzeba.. ja sie w sobote wlasnie przesiadlem z nV na ATi i najpierw, zeby nie wyrzucac jeszcze starego systemu zrobilem sobie swiezy na innej partycji, pochulalo, pochulalo az doszedlem do momentu w ktorym chcialem wrocic do starego systemu zeby spisac co tam mam ;] i poinstalowac na nowym itp.

Ale cos mnie tknelo, zeby sprobowac tez odpalic tego sys'a na nowej karcie. Wiec odpalilem najpierw w awaryjnym, pousuwalem stery, potem odpalilem normalnie, zaintstalowalem nowe stery i chula az milo.. wyniki w 3dmarku sa nawet minimalnie wyzsze niz na swiezym systemie byly.

Jak dotad zadnych problemow nie zaobserwowalem.. a meczylem troche nowa karte, oj meczylem..

A mozna wiedziec gdzie kupiles tą kartę? i czy czasem nie w sklep.barwikomp.pl - bo oferta kuszszsząca :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim

trzeba po przesiadce z nV zrobic reinstall :)

Nic nie trzeba.. ja sie w sobote wlasnie przesiadlem z nV na ATi i najpierw, zeby nie wyrzucac jeszcze starego systemu zrobilem sobie swiezy na innej partycji, pochulalo, pochulalo az doszedlem do momentu w ktorym chcialem wrocic do starego systemu zeby spisac co tam mam ;] i poinstalowac na nowym itp.

Ale cos mnie tknelo, zeby sprobowac tez odpalic tego sys'a na nowej karcie. Wiec odpalilem najpierw w awaryjnym, pousuwalem stery, potem odpalilem normalnie, zaintstalowalem nowe stery i chula az milo.. wyniki w 3dmarku sa nawet minimalnie wyzsze niz na swiezym systemie byly.

Jak dotad zadnych problemow nie zaobserwowalem.. a meczylem troche nowa karte, oj meczylem..

Moze i nie trzeba ale IMHO powinno sie taki zabieg wykonac ;)

Zawsze mozna usunąc stery, poczyscic rejestr, jednak nawet wtedy

moga zostac jakies smieci ze starych driverow, dlatego ja dla pewnosci

zawsze wykonuje reinstal - taki nawyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim

trzeba po przesiadce z nV zrobic reinstall :)

Nic nie trzeba.. ja sie w sobote wlasnie przesiadlem z nV na ATi i najpierw, zeby nie wyrzucac jeszcze starego systemu zrobilem sobie swiezy na innej partycji, pochulalo, pochulalo az doszedlem do momentu w ktorym chcialem wrocic do starego systemu zeby spisac co tam mam ;] i poinstalowac na nowym itp.

Ale cos mnie tknelo, zeby sprobowac tez odpalic tego sys'a na nowej karcie. Wiec odpalilem najpierw w awaryjnym, pousuwalem stery, potem odpalilem normalnie, zaintstalowalem nowe stery i chula az milo.. wyniki w 3dmarku sa nawet minimalnie wyzsze niz na swiezym systemie byly.

Jak dotad zadnych problemow nie zaobserwowalem.. a meczylem troche nowa karte, oj meczylem..

A mozna wiedziec gdzie kupiles tą kartę? i czy czasem nie w sklep.barwikomp.pl - bo oferta kuszszsząca :!: :!: :!:

 

Czasem nie w barwkompie :P Kupował odemnie :twisted: I dlatego nie ma żadnych problemów ;] Bo są 2 serie tych kart na dobrą sprawę, jedne kręcą się dobrze i bez problemu dają się odblokować na 9700, drugie niby też, ale są niespodzianki takie jak ma DR.Zepsu :( Dlatego moim zdaniem trzeba kartę trochę pomęczyć przed qpnem żeby sprawdzić czy naprawdę jest to to co chcemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z ta temperatura to przesada 80stopni????? przecie ten proc pozyje ci pare miesiecy - masz cos nie tak z coolerkiem abo brak pasty albo zle nalozony na procka jest(coto za coolerek?)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...