Skocz do zawartości
wojtek20122

Jaki monitor z G-Sync wybrać, 2560x1440, panel IPS, min 144Hz, do +/-3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Myślę nad kupnem monitora z fizycznym G-Sync, interesuje mnie rozdzielczość 2560x1440, panel IPS i odświeżanie min 144Hz. Monitor ma być przeznaczony głównie do grania. Myślałem jak na razie nad:
-Acer Predator XB271HUbmiprz
-AOC AGON AG271QG
-Asus ROG Swift PG279QE (czym on się różni od Asus PG279Q, bo znalazłem jakąś wzmiankę o złączu z tyłu monitora))

Wiem że hitem sprzedażowym jest również LG 27GL850-B, ale posiada on jednak Free-sync i jest G-sync compatible, a z tego co mi mówiły osoby porównujące to na żywo jest jednak różnica pomiędzy fizycznym a compatible. Jeśli jest to warte swojej ceny to jestem w stanie wydać nawet te 3000zł na monitor od Asusa. Jeśli ktoś wie co kolwiek o którymś z tych monitorów to chętnie posłucham, nie interesują mnie odpowiedzi z typu że "bierz ten bo najlepszy i tyle", chciałbym mieć jak najwięcej informacji do porównania przed zakupem.

Z góry dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtek20122 napisał:

 z tego co mi mówiły osoby porównujące to na żywo jest jednak różnica pomiędzy fizycznym a compatible.

może jak wypijesz 8 kaw to zobaczysz różnicę.

różnica to przede wszystkim ULMB.moim zdaniem warto.Jest niewiele gier gdzie tego użyjesz ale jak już działa to jest kapitalny.

grałem ponad 100 godzin z ULMB w Dying Light i w takich parkourowych grach realizm jest fantastyczny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Novice napisał:

może jak wypijesz 8 kaw to zobaczysz różnicę.

różnica to przede wszystkim ULMB.moim zdaniem warto.Jest niewiele gier gdzie tego użyjesz ale jak już działa to jest kapitalny.

grałem ponad 100 godzin z ULMB w Dying Light i w takich parkourowych grach realizm jest fantastyczny.

 

No jeśli to jeszcze bardziej miało by zwiększyć płynność to wychodzi na to że warto, jeśli nie szkoda pieniędzy...

A jakieś opinie o tych monitorach co wymieniłem? Chyba że jeszcze coś wartego uwagi jest z fizycznym g-sync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...