Skocz do zawartości
tobiasz15

soltek SL-75FRV (KT400) za 200zł??? nowy?? :/ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważ, że oni w swojej ofercie mają wiele podzespołów po śmiesznych cenach  8)

wiem wiem :) ja bym bral ta plyte bez gadanie.W prawdzie nie jest to demon predkosci ale wole to niz jakies ECSy zakichane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde bo az mnie korci:) 

200zł za KT400 lol... jeszcze soltek-a..

zostaly tylko dwie sztuki 8)

 

jak zamierzasz zmieniac plyte to bierz tego Soltek'a bo taka okazja moze nie predko znowu zagoscic na naszych monitorkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa skąd ja wezme 200zł:P kup mojego matsonika sis730s i 384SDR pc-133 :)

Ja właśnie też ostatnio skorzystałem z Tego że płyty na kt400 są takie tanie. I upchnąłem starego Solteka sl75KAV oraz 384mb sdram i kupiłem tego epoxa z podpisu + ddr. Niewiele dopłaciłem,a sprzęt troszke się odmłodził. Tak że szukaj kupca na swoje bebechy bo się naprawde opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobiasz15, płytka nie jest nowa, w aukcji pisze:

 

PRODUKT uzywany NA GWARANCJI I Z FAKTURA

 

Cena jest i tak raczej niska ale dlatego nie kosztuje 300 zł, bo nie jest nowa. Aukcja właśnie się skończyła...

 

UPDATE: Jak mi napisał sprzedający był na nie miesiąc gwarancji, więc na pewno były używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł czyli spox ale brak gwarancji ... miesiąc to trochę mało.

lepiej IMO (powtarzam : według mnie) qpić ECS L7S7A22 (kto nie ma tej mobo niech się nie wypowiada na temat ECS) bo wydajność ma wyższą niż kt400 i kosztuje 220 zeta nówka w sklepie z 2 letnią gwarancją i dołączonym czytnikiem kart flash (swój sprzedałem za 100zł). i nówka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...