Skocz do zawartości
dysan

athlon 1800+ overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie cudo i idzie mi na magistrali 166 czyli ok 1900mhz zegar pytanie odnosnie temp przy orginalnych ustwieniach procek nagrzewa sie max 40-41 C po podkreceniu 1900mhz mam ok 43 C czy on sie faktycznie tak malo grzeje ?? jak tak to super procek aha obudowa otwarta ma sie rozumiec jak zamkne to 50 C na normalnych zegarach :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest prime95??

 

Ayem widze ze masz taka sama grafe jak ja tylko 128mb powiedz mi czy toca ci chodzi hehe i igi2 mam jakies bledy toca to wiem ze nie chodzi moze wiesz co zrobic z igi2 zeby chodzil po ludzku i prosze nieodsylaj mnie do ''szukaj''

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czy mozna na takim procu wykreconym pracowac caly czasz??

 

dawniej mialem celerona 533 i na 800 grzał az milo bylo patrzec chodzil tak 2 lata nonstop i nic ale czasy mnie zmusily i trzabylo kompa zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj idzie na standartowym napięciu 12.5x166 , potem juz srednio co 0.025v pojdzie wiecej o 30 mhz ... ale jak dorwe lepsza zasilke to bedzie lepiej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy twoja płyta gł. odczytuje temp. z diody termicznej umieszczonej w wewnątrz procka czy z czujnika umieszczonego w podstawce, pod prockiem , jeśli zachodzi drugi przypadek to rzeczywista temp. procka jest o kilkanaście stopni wyższa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...