Skocz do zawartości
aves

Jaki Dysk Twardy?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam około 350-400 zeta chciałbym się poradzić jaki dysk kupić.Najlepiej żeby była to 80 ale może być co innego.

 

Czy to prawda że seageate ostatnio padają bardzo dużo i nie opłaca sie ich kupować.

 

 

Mam jeszcze inne pytanie czy opłaca się teraz wymieniać kartę graficzną(geforce 2 ti) czy lepiej poczekać aż stanieją karty z directX9.Na wymiane karty tez nie jestem w stanie wydać wiecej niż 400-500 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak NIE masz TROPIKÓW w obudowie to se kup SEAGATE'a 7200.7 80tkę. CISZA I SPOKÓJ. Słyszałem wiele OPINII, że jak się ich NIE PRZEGRZEWA to NIE PADAJĄ.

 

to była milsza częśćmojej osobowości

 

a teraz K U R W A S Z U K A J ! ! ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku w ostatnim tygodniu bylo chyba 20 tematow o dyskach - poszukaj !!!

Też miałem zrobic dojazd, ale normalnie ręce opadają

a nie prosciej byloby po prostu odpowiedziec a nie opierdalac kazdego nowego :? . Ja polecsm tak jak przedmowcy CAVIAR 80 GB albo barracuda 80gb ewentualnie jak znajdziesz troche kasy to cos 120gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku w ostatnim tygodniu bylo chyba 20 tematow o dyskach - poszukaj !!!

Też miałem zrobic dojazd, ale normalnie ręce opadają

a nie prosciej byloby po prostu odpowiedziec a nie opierdalac kazdego nowego :? . Ja polecsm tak jak przedmowcy CAVIAR 80 GB albo barracuda 80gb ewentualnie jak znajdziesz troche kasy to cos 120gb
No żesz kurfa, ileż razy w tygodniu można odpowiadać na to samo... :evil:

Ale odpowiem, po raz n-ty :twisted:

Maxtor 80GB UDMA/133 7200 rpm 8MB cache 8)

 

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=5805&sid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Caviara 8 mb keszu i jestem bardzo zadowolona. Nie slysze go wogole (mam glosnego coolera :) jest bardzo szybki szybszy niz barakuda, ma 3 letnia gwarancje no i oczywiscie 8 mb keszu. Co prawda troche sie grzeje 41 stopni, ale polyzylam na nim maly wiatraczek 50x50 wystarczy zeby go slochodzic, po zastosowaniu tego chlodzenia dysk jest letni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze kufa jak sie nie chce nie trzeba odpowiadac i nikt cie do tego nie zmusi a jak odpowiedziec to juz na postawione pytanie w temacie :twisted:

Tak ale jak widze codziennie (a czasem nawet pare razy w dniu) topic jaki dysk kupic to mnie juz ^%$$ trafia. Przez takie cos forum schodzi na psy bo ciagle walkuje sie to samo. Troche wysilku a nikomu nic sie nie stanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam około 350-400 zeta chciałbym się poradzić jaki dysk kupić.Najlepiej żeby była to 80 ale może być co innego.

 

Czy to prawda że seageate ostatnio padają bardzo dużo i nie opłaca sie ich kupować.

 

 

Mam jeszcze inne pytanie czy opłaca się teraz wymieniać kartę graficzną(geforce 2 ti) czy lepiej poczekać aż stanieją karty z directX9.Na wymiane karty tez nie jestem w stanie wydać wiecej niż 400-500 zeta

a ja Cie nie oppieprze :))

 

niedawno mialem ten sam dylemat. chcialem kupic cos niedrogo , cichego ale z dluga gwarancja i stalo sie tak, ze jedyny wybor byl na ten co mam teraz w podpisie, zaplacilem 540PLN, zaraz go montuje, 3lata gwarancji i bedzie spokoj jak w tym czasie cos poleci (odpukac) , do tego zakupilem jeszcze cooler mastera zeby prosto skierowac na dysk, mysle, ze bedzie git :). Chociaz zastanawiam sie jeszcze nad jednym wyjsciem, zamontowac coolermastera normalnie do budy a rozebrac prawie nie uzywanego titana od procka (teraz lezy w szafce) i tego skierowac na HDD, zawsze o jeden wentyl wiecej, ale na szczescie bardzo ciche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...