Skocz do zawartości
lenevo

Laptop do pracy, muzyki, internetu do 2000zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam nowego laptopa do 2000zł do przeglądania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki.
Ktoś coś może polecić?

Z wymagań:
- do 2000zł
- Windows 10
- 15,6"
- SSD (256GB najlepiej -> ostatecznie 128GB ew. HDD 1TB)
- Ryzen/i3 (co najmniej dwurdzeniowy lub jakiś inny wydajny procesor)
- RAM więcej niż 4GB (ew. 4GB do rozbudowy w przyszłości)
 
Może ktoś się spotkał z czymś co by było dobre w tej cenie?

Fajnie by było jakby laptop posłużył z kilka lat (dlatego Celeron/Pentium itp  bym raczej nie chciał). Dysk można wymienić w przyszłości i pamięć RAM też, dlatego bardziej bym się skupił na dobrym procesorze i ew. pamięci RAM z 8GB.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie nowy, to za 1900zł masz ASUSA - https://www.komputronik.pl/product/716154/asus-vivobook-15-x515ja-br642-szary.html

Ekran 15.6" o rozdzielczości 1366x768, procesor i3 - 10 generacji, 4GB RAM i 256GB SSD. Do domu wystarczy.
System tylko musisz sobie dokupić (choćby na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij tam z Windowsem, nie róbcie sobie jaj z ekranami 1366x768. Który mamy rok? Zwróciłem uwagę na błyszczącą matrycę, a nawet nie zauważyłem tej podłej rozdzielczości, bo mi do głowy nie przyszło, że ktoś jeszcze poniżej Full HD schodzi. Leavanny to samo proponuje, w dodatku bez systemu. No nie.

Na tym tle wyróżnia się ostatnia propozycja od Breaky83 - koniecznie z kodem na 1999 zł. Matowa matryca Full HD, przyzwoity procesor, 8 GB RAM... W tej cenie naprawdę solidnie jak na pandemiczne warunki. Całkiem niezłą okazję wyszukałeś koledze.

Wziąłbym tę wersję, bo lepiej moim zdaniem zgarnąć od razu 8 GB RAM i mieć spokój, niż skupiać się na wątpliwych korzyściach z wersji PRO Windowsa 10. Chociaż opcja z 4 GB ma w zamian Wi-Fi 6, więc co kto woli.

/mała edycja była, bo się minąłem z prawdą/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...