Skocz do zawartości
Angelika

MAM bardzo powarzny problem prosze o pomoc!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem bardzo powarzny..... przed sekundka wyskoczyla mi ramka ze cos niby sie ma zainstalowac, ze niby komputer jest gotowy do jakis tam to znaczy to zainstalowania czegos.... i byly opcje "anuluj" oraz"instaluj" wzielam intstaluj ale tak sobie pomyslam po co ja o instaluje i przerwalam ctrl+alt+delete i ustapila instalacja zaraz potem szybko uruchomilam kompa i jakos nie cchial sie dokonca wczytac wiec wzielam reset i teraz sie wgralo do konca.. ulzylo mi troszke.. na swoim kompie mam dwa dyski C i D a no i E. Tak wiec zauwazylam ze nei w tej chwili dysku E i D ... zamiast tych dwoch dyskow jest jakis dyskCD (D:).... z narysowana plytka... (tak jak zwykle dysk E) chcialam wejsc na moj dysk D do moich smieci... ale wyskakuje komunikacja "Włóż dysk"... wystraszylam sie ... to wyglada na to ze D jest razem z E i nei wiem teraz jak to wrocic? prosze o kontakt tutaj albo na gg to wysle screena jak to wyglada... blagam pomozcie... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeprasza jesli moge spytac.... cio to ma wspolnego z moim problemem? PW i PM? eeee niezbyt rozumiem.... prosze was pomozcie... to bardzo wazne....... :cry:

ponizej posta danej osoby masz hm 2 ikonki profil i pm ...

 

klikasz na pm i mozesz wyslac danemu uzytkownikowi wiadomosc ktora zobaczy tylko on

 

tak na marginesie masz slaby wzrok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...