Skocz do zawartości
marcin121

Jaki laptop do gier I pracy 5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich otóż w niedalekim czasie przymierzam się do zakupu laptopa który będzie służył zarówno do pracy ,,sklep internetowy'' i czasami wieczorami do gier.Do sklepu jak pójdę to mi słabo doradzą i dlatego pytam tutaj.Podpowiedzcie mi Jaka marka i model laptopa będzie najlepszy w moim przypadku zależy mi też na tym aby nie trzeba było go co chwilę ładować noi żeby płynnie pracował. BUDŻET 5000zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze poszukujesz laptopa to możesz sobie sprawdzić te opcje:

RTX3060/I5/16/500

Troszkę ponad budżet, ale bardzo dobry model. Sam mam dokładnie ten sam i jestem bardzo zadowolony. Wszystko szybko się ładuje. Na samej baterii daje radę pracować jak jestem na studiach około 5h.

Do grania też świetny, śmigam sobie w F1 2021 na ultra z maksymalnym RT i bez problemu, WRC 8 ultra bez problemu.

Generalnie na ten moment nie miałem z nim wgl problemów. Do tego masz dwa złącza SSD M.2, więc możesz dołożyć 2 dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 6/9/2022 at 3:32 PM, iSkul said:

Jeśli jeszcze poszukujesz laptopa to możesz sobie sprawdzić te opcje:

RTX3060/I5/16/500

Troszkę ponad budżet, ale bardzo dobry model. Sam mam dokładnie ten sam i jestem bardzo zadowolony. Wszystko szybko się ładuje. Na samej baterii daje radę pracować jak jestem na studiach około 5h.

Do grania też świetny, śmigam sobie w F1 2021 na ultra z maksymalnym RT i bez problemu, WRC 8 ultra bez problemu.

Generalnie na ten moment nie miałem z nim wgl problemów. Do tego masz dwa złącza SSD M.2, więc możesz dołożyć 2 dysk.

Też uważam, że jest to dobra propozycja w tej cenie. W zupełności wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...