Skocz do zawartości
SKoczi

Podkrecanie Athlona 1800+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wielka prosbe o pomoc! Posiadam jak wyzej napisalem Athlona 1800+ i obecnie bez zmiany napiec i innnych ustawien ( zmienilem tylko magistrale ze 133 na 139 co dalo mi Athlona 1900+ i wszystko chodzi stablinie jak nie wiem i temperatura jest taka sama jak w przypadku standardowych ustawien ) zmieniajac magistrale na 145 co daje mi Athlona 2000+ ( i tyle chcialbym miec ) temperatura w kazdym tescie, grach itd. jest wciaz taka sama jak w przypadku 1800+ i 1900+, ale pojawiaja sie glupie bledy typu: wylaczanie aplikacji z bledem, nieprawidlowy odczyt CD itd. co zrobic aby moc przetaktowac go na te 2000+ bez takich objawow? Mam plyte Gigabyte KT400 GA-7VA bez mozliwosci zmiany mnoznika ( 11,5 ) moge tylko manipulowac: CPU +5%, 7,5%, 10%; AGP od 0,1V do 0,3V; DRAM od 0,1 do 0,3V; Posiadam 256MB RAM 333Mhz Pomocy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wynika ze masz pewnie palomino :? i duzo z tego nie wyciagniesz.

:arrow: Mozesz mu jednak podniesc napiecie i proc powinien chodzic stabilnie. To jednak wiaze sie ze wzrostem temp, ktora temu grzejnikowi chyba nie powinna przeszkadazc :)

 

Moj 1700+ smiga sobie na 2300+ (11*170) i temp (def vcore) wynosi 38*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...