Skocz do zawartości
rafis3

Problem z pingiem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam siec zbudowana na BNC ktora sluzy jedynie do polaczenie mnie z serwerem i po jakims czasie po prostu zanika ping albo jest strasznie wysoki, trwa to okolo 30 sekund i powraca wszystko do normy , kable sa sprawne , terminatory takze , karty rowniez , pytanie co moze byc tego przyczyna ???

Z gory dziekuje za jakiekolwiek pomysly ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem bnc przez 2 lata na kablu 75ohm od kablówio i nie popsuło sie ani razu dzo dzisiaj dziwue sie dlaczego u innych gdze wszystko jest ok podąłczone się to to psuje???

 

powiedz mi jesze jaka odległość i czy uzywłeś do sprawdzamnioa kabla ohmomierza czy tylko latarki???

 

sprawdz obiue karty na krutkim kablu

 

PS jak chcesz to mam 20m profesjonalnego kabla BNC zarobionego (miałem go po domu) moge ci go sprzedać okazyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wszystko jest sprawne (jak piszesz) a od czasu do czasu odmawia posluszenstwa to nalezy sobie zadac pytanie: czy warto marnowac czas na szukanie przyczyny; czy nie szybciej i prosciej zmienic to BNC na skretke; no chyba ze problem ci nie przeszkadza;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp na oba pytania :

- kabel ma dlugosk okolo 150 m

- wymiana kabla jest niemosliwa bo byl kladziony wzdluz ogropdkow na glebokosci okolo 1 m i jakakolwiek teraz ingerencja jest niemozliwa bo kiedys nie bylo tam nic a teraz maja baby jakies kwiatostany , polozenie skretki jest takze nierealne :(

- uzywalem omomierza i wartosci na wejsciu do kart ma 26 omow a na krancach po 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...