Skocz do zawartości
szczur

Którego Asusa wybrać (płyte główną) pod Athlona XP?

Ktorego Asua wybrac?  

  1. 1. Ktorego Asua wybrac?

    • A7V600
      11
    • A7N8X Deluxe rev.2
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Moja wypowiedź jest napewno subiektywna, nie mniej jednak ja mimo wszystko przychylę się do głosów na TAK dla nf2 i płyty ASUS A7N8X deluxe. MIałem wcześniej MSI K7N2 Delta-L i nie byłem z niej zadowolony. Mało stabilna przy o/c, a czasami siadała nawet bez tego. Wymieniali mi w serwisie 2 razy aż w końcu dopłaciłem i wziąłem ASUSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź jest napewno subiektywna, nie mniej jednak ja mimo wszystko przychylę się do głosów na TAK dla nf2 i płyty ASUS  A7N8X deluxe. MIałem wcześniej MSI K7N2 Delta-L i nie byłem z niej zadowolony.  Mało stabilna przy o/c, a czasami siadała nawet bez tego. Wymieniali mi w serwisie 2 razy aż w końcu dopłaciłem i wziąłem ASUSA

dokladnie jak juz wczesniej powiedzialem ze chyba wiem skad ta nienawisc andriu do nf 2 kupil nie ta mobo co trzeba tzn. nie tego producenta co trzeba o ile MSI robilo dobre konstrukcje na VIA tak na nf 2 chlopaki nie popisali sie a w recz przeciwnie dali ciala na calej linii

pozdro

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi testy w których ten Gigabyte bije Asusa albo Abita. Większość (80%) testów wygrywa Abit. Potem część Epox i Asus.

testy testy testy miales je wszystkie, testowales??? wiekszosc konstrukcji na nf2 (Epox Abit Asus GB Soltek) ma bardzo powtarzam bardzo zblizone wyniki mieszczace sie w granicy bledu pomiarowego wiec nie mozna jednoznaczenie stwierdzic ktory jest najlepszy bo raz wygrywa abit raz asus a raz epox osobiscie wyzej wymienione marki stawiam na jednym, 1szym m-cu. Mowisz ze 80% testow wygrywa abit nielze ciekawe skad ta liczbe wytrzasnales :? :lol: ja z kolei wiekszosc testow jakie przegladalem wygrywal asus czasem abit czasem aopen :lol: czasem epox, soltek....

pozdro

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami. Prawdą jest też że na Asusie proce sie tak dobże nie kręcą ale za to ta płyta jest bezawaryjna i jak narazie raczej nikt nie miał z nią kłopotów.

oj stary tu sie mylisz poprzeglaj sobie zagraniczne fora gdzie ta mobo byla bardziej rozpowszechniona na poczatku byly z nia same problemy mobos czesto padaly, nie wytrzymywaly fsb 200 ba zazwyczaj ciezko bylo takowe osiagnac dopiero w REVie 2.0 ASUS wychwycil wiekszosc problemow i poprawil co trzeba i faktycznie z tymi plytami juz nie ma jakis specjalnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami. Prawdą jest też że na Asusie proce sie tak dobże nie kręcą ale za to ta płyta jest bezawaryjna i jak narazie raczej nikt nie miał z nią kłopotów.

oj stary tu sie mylisz poprzeglaj sobie zagraniczne fora gdzie ta mobo byla bardziej rozpowszechniona na poczatku byly z nia same problemy mobos czesto padaly, nie wytrzymywaly fsb 200 ba zazwyczaj ciezko bylo takowe osiagnac dopiero w REVie 2.0 ASUS wychwycil wiekszosc problemow i poprawil co trzeba i faktycznie z tymi plytami juz nie ma jakis specjalnych problemow

Dzieki za sprostowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami. Prawdą jest też że na Asusie proce sie tak dobże nie kręcą ale za to ta płyta jest bezawaryjna i jak narazie raczej nikt nie miał z nią kłopotów.

oj stary tu sie mylisz poprzeglaj sobie zagraniczne fora gdzie ta mobo byla bardziej rozpowszechniona na poczatku byly z nia same problemy mobos czesto padaly, nie wytrzymywaly fsb 200 ba zazwyczaj ciezko bylo takowe osiagnac dopiero w REVie 2.0 ASUS wychwycil wiekszosc problemow i poprawil co trzeba i faktycznie z tymi plytami juz nie ma jakis specjalnych problemow

Dzieki za sprostowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...