Skocz do zawartości
Slayer

Dolby Digital 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś karty, co by obsługiwały ten standard dźwięku? Szyzkuję się do zmiany sprzętu, ale rzęch, jaki mam- SB PCI 64 mnie już dobija i trzeba go zmienić. Planuję całkeim sprzęt zmienić, ale zacznę od karty dźwiękowej.Tylko mi nie mówicie o kartach 5.1- jak już szaleć, to na całość!! 8) Już szukam głośników Dolby Digital 7.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. Ale odpowiednio 69 i 129 dolców to jednak dużo,a za pzesyłke....to ja już sam nie wiem, ile 8O ...ech....pomarzyć :lol: :lol: No to może coś jeszcze, bo zaczyna się robić ciekawie 8) H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna nawet - nie wie ktoś czy obsługuje takie efekty jakie są w SoundBlasterkach czyli EAX

Witam

 

Przeciez masz opis. Od siebie dodam jedynie, ze jakiekolwiek porownania do ZlomTrzaskera sa tu nie na miejscu. To karta o pare klas od niego lepsza. Sprzetowa, a nie "win-music" (jak np. "Audigy"), tylko ok. 400kB (a nie MB..) sterownikow, zerowe obciazenie CPU. Dodane mnostwo oprogramowania na CD (dodane, a nie "wcisniete" jak w produktach CL). Polecam sie z nia zapoznac. Potem juz na Zlotrzaskera nawet nie spojrzysz.. :lol:

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko. Ale odpowiednio 69 i 129 dolców to jednak dużo,a za pzesyłke....to ja już sam nie wiem, ile 8O ...ech....pomarzyć :lol:  :lol: No to może coś jeszcze, bo zaczyna się robić ciekawie 8) H

Witam,

 

Niezbyt rozumiem.. Byles w sklepie ostatnio? Za o wiele nedzniejsza karte Audigy od pewnego monopolisty musisz zaplacic ok. 600zl (za bulk), a tu masz luksus za ok. 300zl, i piszesz, ze to drogo? Ten model za 129 USD ma dodany DVD Player, stad ta cena. Jest tam jeszcze kilka ciekawych kart, ale juz raczej dla muzykow-profesjonalistow (no i ceny..). Ale Maya 7.1 jako alternatywa zlomiastego Audigy jest naprawde ciekawa. I to FibreGlass Out.. Mniam, mniam :oops:

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i czytam te opisy i nic o EAXie a z tego c owiem to nawet AC97 ma EAX 1.0, tyle ze to jest guwno a ja się przyzwyczaiłem to tego zajerzystego echa i pogłosu...

 

a ztego wszystkiego to bym wział INCA88 + MIDTRAK2120 - mój brat zajmuje się muza to by mu się nawet spudobało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...