Skocz do zawartości
greeter

Karta Athlon Freespeed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przegladajac strone 4max trafilem na ciekawa propozycje, ktora jest karta Athlon Freespeed. Jest tam napisane ze "Karta Athlon Freespeed umożliwia zmianę mnożnika do max. 10,5 oraz zmianę napięcia do 1,95v.

Urządzenie jest przystosowane do współpracy z procesorami Athlon i Thunderbird posiadającymi złącze Slot A". Nie wiem czy sie pomylili czy co ale athlony chodza na socket A. Ja mam athlona 1ghz i sie zastanawiam czy sama ta karta wystarczylaby by np. zmienic mnoznik bez zabawy z prockiem.

z gory dzieki

Greeter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polonista nie jestem, mea culpa. na maturze analize tekstu publicystycznego robilem i mialem z tego 4 wiec nie jest tak zle.

 

chyba mam prawo wyrazic swoje zdanie o poscie kolegi... dla mnie tresc tego postu wyglada jak wczesniej napisalem, ale jest duzo osob ktore lubia jechac po innych i przy okazji nic nie wnosic do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee...a to kto dal ci 4 z tej matury.......

wozny???

nie sadze zebys wiedzial co to jest wogole analiza tekstu publicystycznego... tam nie ma dowolnosci w interpretacji odpowiedzi. moze Ty mature zdawales u woznego. nie wiem jak to tam u Ciebie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee...a to kto dal ci 4 z tej matury.......

wozny???

nie sadze zebys wiedzial co to jest wogole analiza tekstu publicystycznego... tam nie ma dowolnosci w interpretacji odpowiedzi. moze Ty mature zdawales u woznego. nie wiem jak to tam u Ciebie jest...

publicystyczny, nie publiscystyczny....

tyle,z e ja na testach analize testu mialem an 100% :)

hehs........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ... nie chce atakowac ale ten tekst naprawde nie byl skomplikowany i latwo bylo z niego wywnioskowac ze SlotA to tak jakby odpowiedz Amd na Slot 1 intela ...

Dokładnie. Wyraźnie napisałem "Były SlotA (to takie AMD'owskie Slot1)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam ją zacząłeś. każdy od razu zajarzył o co biega.

kurde, fajne były te athlonki. ja nie miałem ale niedawno kupiłem kumpliowi, pomyka bardzo fajnie no i ten wygląd ... :D miodzio.

 

a właśnie Athlon 550 SLOT A był pierwszym procesorem, który przekroczył magiczną barierę 1 GHz. jakaś firma, chyba VAPO, podkręciła 550@1000 na chłodzeniu azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...