Skocz do zawartości
ZONK000 OC

Eksport Bitcoin z portfela MultiBit do BitPay

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się.

Panie i Panowie - pytanie mam tego typu... W okolicach 2014 coś tam sobie próbowałem nakopać BTC na mining.bitcoin.cz... już za wiele nic z tego nie pamiętam, ale mam do tej pory portfel MultiBit na zabytkowym netbooku, jak mnie pamięć nie myli, to portfel ten dawno dawno temu przestał być rozwijany itp. No i tak do tej pory portfel był nie ruszany, chciałem kupić jakiś program na PC, patrzę na stronie możliwość płatności BTC, no to klikam, przekierowuje mnie automatycznie na BitPay... no to dobra, myślę, trzeba tam przelać BTC. To zakładam na BitPay konto, instaluję na telefonie portfel, w portfelu BTC klikam "wpłać", pojawia mi się kod QR, którego nie chce mi łyknąć MultiBit - (musi być on w jakiejś konkretnej rozdzielczości, formacie czy jak bo próbowałem w paru formatach i rozmiarach go przenieść na oznaczone pole, wkleić i zero reakcji), można też z BitPay skopiować adres portfela - wklejam go w MultiBit, i pisze że NIEPRAWIDŁOWY ADRES PORTFELA... o co kaman? No chyba że ten cały MultiBit już jest całkowitym trupem i pieniądze poszły się kochać... Macie jakiś pomysł?

Próbowałem eksportować klucze do pliku, próbowałem na dwóch innych portfelach - nie chcą przyjąć kluczy (przycisk DALEJ nieaktywny)...

Pozdrawiam

Edytowane przez ZONK000 OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...