Skocz do zawartości
Strongmen

Wazne Pytanie Odnosnie WinFast A280LE GF4 Ti42008X 64MB DDR

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zdecydowalem ze Zakupie ta Karte ze wzgledu na extra mozliwosci krecenia i cenna 499 zl !!!

 

Jest natomiast dylemat

 

Poniewaz posiadam zasilacz 250 W firmy KING STAR model KC -250 W ATX

 

i czy owa Karta Ruszy na tym zasilaczu ... ?????

 

bo wiem ze z Radeonami 8500le i 9100 byly problemy i trza bylo mocnych 300 lub 350 ... NIby NVIDIA to nie ATI

 

 

Wiec prosze o pomoc Z GORY DZIEKUJE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strongmen - bez urazy, ale jezeli ten model za 499zl to ten w siriusie to nie licz na takie swietne mozliwosci podkrecenia karty gdyz model ten - zapewne OEM nie posiada zadnego radiatora na pamieciach (BOX ma..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) chodzi mi wlasnie o ten model !!! ... z tej firmy :)

 

moze ty masz ten model ?? -- powiedz mi kreciles i jak ? jakie parametry itd ?? na jakich maxymalnie chodzil dobrze ??

 

Myslisz ze Prolink g4 ti 4200 8x 64DDR bedzie lepszym rozwiazaniem bardziej wydajniejszym i podatniejszym na krecenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z podkrecalnoscia tej karty chodzi mi oczywiscie o BULKA :(( ktos moze sie bawil w krecenie ?? co lepiej zakupic tego WINFASTA BULKA ti 4200 64 DDR 8x za 500 zl czy moze PROLINKA ti4200 64 DDR 8x za 485?

Ktory z nich sie lepiej kreci ... i czy oba pojda na zasilaczu 250 watow KING STARA

 

Procek atlon 1700@2400 plyta Abit kd-7e 256 ddr 333@400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle ze wyliczylem ile mi caly komp pobiera pradu bez grafy ... i wyszlo ze w najgorszym podkreslam najgorszym wypadku pobiera 195 watow !!! wiec zostaje ok 50 watow na grafe ... oczywiscie jest to bardzo ogolny zapis poniewaz zuzycie jest takie kiedy pracuja wszystkie urzadzenia naraz !! wydaje mi sie ze te NIby 50 watow powino styknac na Geforca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strongmen ja posiadam wersje BOX z bardzo dobrym chlodzeniem (moim zdaniem)... kosztuje ona zaledwie 40zl drozej (bodaj skelp.WGK.pl)... a zyskujesz znacznie lepsze mozlowisci o/c. ja swoja maxymalnie jak sprawdzalem to pamieci 650MHz - ale to z nimi roznie bywa. Raz maluskie przeklamania, za drugim razem wszystko ok. zastanow sie wiec czy moze nie lepiej zainwestowac w model z tym lepszym chlodzeniem? jezeli nie o/c teraz to pozniej jak najbardziej... np. jak kupisz zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest np. z dobrym chlodzeniem (wersja z VIVO - ale tu chodzi o sam przyklad)

http://www.sklep.gral.pl/podzespoly/index_...pis.php?id=2407

a tu przyklad (niestety 128MB - innej nie znalazlem - szukanie na szybkiego)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5437

nie powiesz mi chyba ze obie karty maja te same chlodzenie? ja tez myslalem by ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> OEM ale uzytkownicy tego forum doradzili mi box i dziekuje im za to bardzo. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam chlodzenie i tak wisi, bo zmieniam od razu na zalmana i jakies fajne radiatory na pamieci (wypatrzylem u siebie w elektronicznym dosyc spore za 3zl, wystarczy pociac).

BTW to dzieki za zdjecia.

Widzialem ta karte bez chlodzenia, ale myslalem, ze to referencyjna nVidii (komputronik czasem odwala takie szopki, ale dobrze teraz na to looknalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest np. z dobrym chlodzeniem (wersja z VIVO - ale tu chodzi o sam przyklad)

http://www.sklep.gral.pl/podzespoly/index_...pis.php?id=2407

a tu przyklad (niestety 128MB - innej nie znalazlem - szukanie na szybkiego)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5437

nie powiesz mi chyba ze obie karty maja te same chlodzenie? ja tez myslalem by ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> OEM ale uzytkownicy tego forum doradzili mi box i dziekuje im za to bardzo. Pozdro

...a nie lepiej to: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4995 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle ze wyliczylem ile mi caly komp pobiera pradu bez grafy ... i wyszlo ze w najgorszym podkreslam najgorszym wypadku pobiera 195 watow !!! wiec zostaje ok 50 watow na grafe ... oczywiscie jest to bardzo ogolny zapis poniewaz zuzycie jest takie kiedy pracuja wszystkie urzadzenia naraz !! wydaje mi sie ze te NIby 50 watow powino styknac na Geforca ...

To na 90% będą probleny, bo ten zasilacz napewno nie wydoli tych 250W, policz, jaką mam moc wg nakleiki - pewnie koło 200W. Dla przydładu moja stara zasiłka 235W, wg nakleiki miała 190W, (a ile w rzeczywistości to strach mysleć), nowa zasiłkka a wg. nakleiki 260W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...