Skocz do zawartości
Adrian19800

Mysz Logitech G502 Hero Problem z podświetleniem led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam taki problem z podświetleniem led loga w myszy G 502 Hero (przewodowej)

Prawdopodobnie coś przestawiłem w ustawieniach oprogramowania G HUB 

Podświetlenie dpi działa i konfiguruje je bez problemu natomiast podświetlenie loga nie działa.

Próbowałem zmieniać profile, tworzyć nowe, włączać, wyłączać i nic. Wszystko da się ustawić jednak zmiany ustawień działają tylko na podświetlenie dpi

Z tego co pamiętam już raz tak miałem i podświetlenie loga właczało/wyłączało się w ustawieniach aplikacji (nie myszy) jednak teraz jest chyba nowa wersja i nie mogę tego znaleźć.

W sumie osobiście mógłbym z tym żyć, jednak mysz idzie na sprzedaż i muszę być pewny, że jest sprawna.

Może ktoś zna rozwiązanie...

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S1udak napisał(a):

U mnie świeci normalnie więc może jakaś awaria.

 

Właśnie zgasło jak coś ustawiałem. Wtedy nie przywiązywałem do tego wagi, a teraz jak sprzedaje jest problem. Ale w sumie na to wychodzi, że coś się popsuło. Myślałem jeszcze o resecie do ustawień fabrycznych ale też nie widzę takiej opcji. W sumie mam dwie takie myszki i pamiętam, że kiedyś dwa różne oprogramowania zainstalowalem na różnych komputerach i w jednym była opcja wyłączania podświetlenia logo. W każdym razie dziękuję za chęci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...