Skocz do zawartości
walus86

Gamingowy laptop do 5k

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest sporo fajnych laptopow jeszcze na gwarancji albo ze zwrotów, tak patrzylem że można w tej cenie nawet cos z geforcem 3060 ustrzelić tylko że są to 15 cali za takiego z 3060 trzeba by bylo z tysiac doplacic, jak cos znajdę to mogę Ci podrzucic tu, widzialem tez jakiegos z 3050ti tez by w nowe gry na medium pogral, ale ten 3060 jednak duzo lepszy. trza patrzec też na ram zeby mial 32gb tyle teraz nowe gry ciągną

Na olxie tez czasami sie cos fajnego trafia ale trzeba prosic zeby aukcje na allegro wystawiali, bo mnie w tamtym roku na 700 zl wyjebali, kupilem co innego dostalem co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, powiem Ci ze tutaj karta ma 130w w tych cenach to są 3070 max q żeby sie nie naciąć one sa sporo gorsze niż te desktopowe nawet o ladnych pare klatek. Gadaj z tym gosciem i bierz widac zalezy mu zeby sprzedac bo wyroznil ogloszenie aukcje tez Ci na pewno wystawi.

W tych cenach bedzie albo 11400 albo 5600h jeden i drugi porownywalna wydajnosc, widzialem jedna 17tke z 12700 8 rdzeni ale byl wlasnie z 3070 max q to tylko ladnie wyglada na papierze one sa ograniczane do 65w chodza jak karty generaxje w dol

Jedyne co tam mozna sie przyczepic ze dysk maly ale to mozesz sobie wymienic jak Ci sie gwarancja skonczy, bo w sklepie to najlepsze co byś kupił to Ci zaraz wkleje

Chociaż, popatrz tu wprawdzie bez systemu ale za 5 tyś 4060 procek 12 generacja https://www.morele.net/laptop-gigabyte-g5-kf-i5-12500h-16-gb-512-gb-rtx-4060-144-hz-kf-e3ee313sd-12657672/ tylko że to 15tka..

 

Takiego lapka jak ten gosciu z olxa ma masz tu za 6300 https://www.morele.net/laptop-lenovo-legion-5-17ach6h-82jy008spb-8496038/ z 32 gb ramu windowsem home to tak wychodzi 6250 na olxie jeszcze bys ze 2 stowy stargowal

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę go brał... Gadałem z gościem, nie chce zejść z ceny za bardzo, ale i tak nie ma konkurencyjnej oferty... są jakieś, ale 16 Ramu np... dzisiaj może mi wrzuci na allegro. Dzięki za pomoc VonV3in!

Jak go ogarnę to napiszę, pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...