Skocz do zawartości
Quarantino90

Stłumiony dźwięk / część dźwięków ciszej niż reszta po podłączeniu PC po HDMI do TV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Przybiegam do Was z takim problemem i proszę o pomoc. Może ktoś z Was spotkał już się z podobnym i wie jak naprawić. Po podłączeniu PC do nowego TV po HDMI, część dźwięków jest strasznie stłumiona, wyciszona do prawie 0 a dźwięki np jak akcja, bit, otoczenie grają normalnie. Przykład z dzisiaj, odpaliłem FIFE 23 to zero dźwięków z menu, akceptacji meczy, składu itd ale część dźwięku w trakcie meczu normalna. Drugi przykład, chciałem obejrzeć film, włączam i w momencie kiedy coś mówili to brak (jak zrobiłem TV na 100% dźwięku) to ledwo było słychać co mówią ale tak bardzo stłumione zaś jak się odpalił dźwięk animacji otoczenia to na pełnym maksie, normalnie, że od razu musiałem ściszać. Na TV którym teraz używam PCta chwilowo dźwięk działa normalnie. Na nowym do którego podłączyłem tak się dzieje z dźwiękiem. Nie ważne jakie wejście HDMI (1,2/3 eArc) jest cały czas tak samo. 

Dźwięk z nowego TV działa normalnie przy oglądaniu telewizji, netflixa, itd. Telewizja po dekoderze i po HDMI. 

Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki gdzie szukać problemu. 

Dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam,
Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...