Skocz do zawartości
ksieciunio

Pora na zmiany ? Samsung S9

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, obecnie używam samsung s9 i chciał bym wymienić go na coś nowszego. W obecnym ekran już jest wypalony od używania nawigacji, widać kontury ikon nawigacji gdy używam innych funkcji. Bateria też już krótko wytrzymuje - muszę codziennie go ładować a nie używam go dużo.

Moje cele to:

- wyświetlacz tak fajny jak obecny - bardzo mi się podobają kolory, świetna rozdzielczość

- rozmiar zbliżony do obecnego,

- bateria większa by trzymał mi 2-3 dni,

- cena ??? Jak najtaniej 😄

 

Dziękuje za wszystkie sugestie i porady

 

PS. może jest jakaś funkcja która naprawi mój wyświetlacz ? Wtedy bym wymienił baterię i działał dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samsung odpada. Zobacz jakie ma wymiary i jakie kiepskie parametry wyświetlacza i to za taką kasę.

S9

Kolorowy / Super AMOLED
16M kolorów
1440 x 2960 px (5.80") 568 ppi

Wymiary: 147.70 x 68.70 x 8.50 mm

 

A54

Kolorowy / Super AMOLED
16M kolorów
120 Hz
1080 x 2340 px (6.40") 403 ppi

Wymiary: 158.20 x 76.70 x 8.20 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich wymiarów jak S9 to już ciężko będzie. Czasy małych, wydajnych oraz długo działających, minęły. Coś za coś. Któryś Sony V zdaje się ma dość małe wymiary i baterie 5000mAh, co w połączeniu z optymalizacją softu, daje mu super czasy działania, ale znowuż nie jest zbyt wydajny. Co do wybierania telefonów używanych, to jeśli chodzi o wyświetlacze w technologii amoled, unikał bym jak ognia. Albo nowy, albo wcale. Ale rób jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowoedz odnośnie Sony, musze zobaczyć specyfikację.

Ostatnio widziałem dość ciekawa motorole EDGE neo 30 czy jakoś tak 6.2 cala.

Co do amoleda używanego to masz racje w 100%, sam mam takiego którego ekran ma przebarwienia od nawigacji tomtom, i komu mial bym go sprzedać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...