Skocz do zawartości
-Yamroz-

Szukam piosenki reggae

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, na wakacjach po 5 piwach uslyszalem pewna piosenke i bardzo mi sie spodobala...

Niestety nie pamietam zbyt wiele z niej (SIC! :wink: ). W kazdym badz razie refren lecial tak:

Shine (shine -w tle)

Shine like a star

like a ....... albo dont go spreading ure lies

 

Nie jest to ten badziew Army Of Lovers i dalej nie wiem co robic, szukalem w necie ale tam nic nie ma...

 

Pomocy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. <span style="color:red;">[ciach!]</span>a jego mac, nie Reamonn tylko cos w klimatach reggae. <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mac jak nie wiesz to sie ze mnie nie smiej i nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l glupot oknp?

Jeszcze jedno - nie wiem jaki jest tekst tego Shine'a reamona, ale chyba z tego co pamietam nie ma tam tego czego napisalem. Wiec stfu...

 

(moja agresja jest skierowana glownie do Aziza i zoltara - glupie pajace tylko przytakiwac potrafia...)

 

BTW Bylem akurat w knajpie reggae w Turcji zwanej Hide Away wiec wiem co mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka zespołów które mają tytuł "Shine like a star"

The Mission

Berri

LMS

Primal Scream

Aswad

 

Army of Lovers | Update dopiero dojarzłem że to nie to : ) [1 post]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...