Skocz do zawartości
Pzgr. 39

Kupno kierownicy Thrustmaster T500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad kupnem nowej kierownicy. Obecnie jestem posiadaczem Logitech G29 oraz shiftera. Szukając ofert doszedłem do wniosku, że sensownymi kierownicami w cenie, którą bym zaakceptował są używane Thrustmaster T300, T500 oraz TX leather.

Z tego co znalazłem w internecie, T300 oraz TX są dobre, lecz awaryjne co powoduje, że poniekąd są skreślone. Za to T500 ponoć jest niezawodna, lecz jest starsza od T300 i TX, chociaż nie wiele im ustępuje w kwestiach technicznych.

Zastanawiam się nad tym czy faktycznie opłaca się kupić T500 czy może jest jakaś lepsza opcja, oraz jak jest z zużyciem tych kierownic, czy mają luzy, jakieś inne problemy ? Czy warto zamawiać przez OLX z wysyłką ?Maksymalnie mogę wydać 1300 zł, ale lepiej mniej, shifter planuję dokupić na Alledrogo - TH8S.

Gry w które gram to symulatory - Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione, ETS2 oraz Richard Burns Rally z węgierskim pluginem. Zwłaszcza w grach wyścigowych przyda mi się mocniejszy silnik sprzężenia zwrotnego, gdy np. gra ogranicza maksymalny obrót kierownicy pod dane auto, G29 ma za słabe silniczki, przez co czasami zdarza mi się skręcać zbyt mocno (zwłaszcza w RBR).

Oczywiście G29 się sprawdza, lecz chcę poczuć wyższą immersję jazdy, a sama G29 jest dość głośna, "stuka" na nierównych prostych (zębatki mają luzy ?).

Z góry dziękuję za pomoc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...