Skocz do zawartości
G@wel

Stary Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Wiec mam starego laptopa.. Compaqa..... jakis stary.. ze szwecji... ale za holere nieiwem jak w nim wejsc do biosu.. i nieiem jak sformatowac twardego.. byl na nim system windows 3.11.. ale niemoge z nim nic zrobic.. bo sie nieuruchamia.. pokasowane sa pliki windowsa:(

Ludzie.. pomozcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z notebookami ale compaq kiedys w stacjonarnych kompach mial specjalne dyskietki które umożliwialy zarządzanie biosem i wogóle kompem .

 

Poszukaj na stronie Compaqa w obludze technicznej swojego i zobacz tam wszystko co trzeba powinno byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.. juz sie udalo:D trzymac F3.. a potem F10:D hehe.. ale kombinacje.. ale sluchajcie.. wiec jest taki komp.. procek... 100 Mhz, ram 8 MB.... twardy cos kolo 700 MB.. i wykombinowalem cos takiego.. postawic winde 95.. i jakis programik do mp3.. neiwiem czy winamp sie nada.. bo strasznie pamiec zabiera.... ale neiime.... aha... i chce wstawic CD-ROMa.. bo niema.. wystaerrczy przejsciowka?? Czy cos ejzcze?? Co o tym wszystkim myslicie??:D

 

Pozdrawiam G@wel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe:D nie.. bateria to wogule porazka:D hehe.. nieda rady.. trzyam moze ze 20 minut:D pod zasilaniem jest:D i che tego uzywac na dzialeczce, albo w samochodzie:D zasilacz do samochodu bede mial:D tylko problem z tym, co napsialem wyzej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba procki intela w przenośnych kompach nie różniły się od tych ze stacjonarnych. jakby co to możesz P166 mmx @ 233 lub zostawić 166 i masz sporo wydajniejszy komp za marną kasę. cd rom - możesz poszukać na allegro cosik do laptopa, da się kupićprzelotki z laptopów na zwykłe kable ale to kosztuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Aha.. mam jeszcze jedno pytanko. Narazie niemgoe go rozkrecic, bo jezcze niejest moj.. i mam pytanko.. sa tam oprocz kanalu dla hdd, jakis inny.. bo chce podlczyc Cd-ROma.. a ze to jest jakis staroc, wiec nieiwem.. Doda ze jest to laptop Compaq Contura 430CX Prosze.. pomozce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... rozebralem laptopa..... no i jest tak... jest tylko hd podlaczony... odrazu pod plytke glowna.. i tutaj pytanie moje... czy istnieje mozliwosc podlaczenia CD-Romu razem z twardym.. .ale to musi byc krotka przelotowka, i dlugi kabel wychodzacy:) da rade gdzies kupic cos takiego:)?? A moze zrobic..... ale zabaardzo mi sie niechce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...