Skocz do zawartości
yoshi_tom

Barton 2500+ Chyba dobry model :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ok 1h temu dostalem pacze z Proline.pl z Bartonkiem 2500+. Zamontowalem go. Chlodzony jest Falcon Rockiem II a miedzi procem a radiatorem jest zwykla biala pasta (silikonowa). Odrazu wszedlem do Biosu zeby go podkrecic. I wyszlo 13x166! NIE MUSIALEM ODBLOKOWYWAC WIEKSZYCH MNOZNIKOW :!: :!: Napiecie podnioslem profilaktycznie 0 0,025V. Odpalilem Prime 95. Od ok 10min chodzi w 100% obciarzeniu i wszystko jest OK. Temp 51*C. Pokatuje go jeszcze kilka godzin i dam odpowiedz czy faktycznie swietna seria!

 

OZNACZENIA:

AXDA2500DKV4D

Y864767260057

AQXEA0330VPMW

 

Wynika z tego ze BATCH = 0057 :!: Jupi...

 

P.S: Zastanawiam sie nad kreceniem FSB ale Pamieci mam tylko 333Mhz Infineona...

P.S: Do jakiej max temperatury moge go krecic? Oczywiscie chodzi mi o temp w stresie...

 

A nie dodalem. Kolor rdzenia to jasniutki rozowy... mniejwiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ok 1h temu dostalem pacze z Proline.pl z Bartonkiem 2500+. Zamontowalem go. Chlodzony jest Falcon Rockiem II a miedzi procem a radiatorem jest zwykla biala pasta (silikonowa). Odrazu wszedlem do Biosu zeby go podkrecic. I wyszlo 13x166! NIE MUSIALEM ODBLOKOWYWAC WIEKSZYCH MNOZNIKOW :!:  :!: Napiecie podnioslem profilaktycznie 0 0,025V. Odpalilem Prime 95. Od ok 10min chodzi w 100% obciarzeniu i wszystko jest OK. Temp 51*C. Pokatuje go jeszcze kilka godzin i dam odpowiedz czy faktycznie swietna seria!

 

OZNACZENIA:

AXDA2500DKV4D

Y864767260057

AQXEA0330VPMW

 

Wynika z tego ze BATCH = 0057 :!:  Jupi...

 

P.S: Zastanawiam sie nad kreceniem FSB ale Pamieci mam tylko 333Mhz Infineona...

P.S: Do jakiej max temperatury moge go krecic? Oczywiscie chodzi mi o temp w stresie...

 

A nie dodalem. Kolor rdzenia to jasniutki rozowy... mniejwiecej :)

Hmmm ciekawe a zobacz mnożnik 14 :P masz tylko Infineony ?? a ja mam aż Infineony które z 333 biegają na 450 przy Cas 2.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja testuje tak

Mnoznik X 15 i szyna 160 jak wstanie to skok o 3 mhz az do bulu ( do 173 - dalej siadaja moje pamiatki ) a jak nie wstanie to spisany na straty

. Mozesz spokojnie testowac go do 60 stopni, dalej juz będzie miec zwieszki

No i nieciesz sie tak batchem bo leprze osiągi są w granicach 200 - 400

Do setki ciągną do 2.4 gh

Kolor rdzenia masz ok

Napięcie podnos do 2.0 V ( chociaz niewszystkie bartony chodzą powyzej 1.85 V )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ok 1h temu dostalem pacze z Proline.pl z Bartonkiem 2500+. Zamontowalem go. Chlodzony jest Falcon Rockiem II a miedzi procem a radiatorem jest zwykla biala pasta (silikonowa). Odrazu wszedlem do Biosu zeby go podkrecic. I wyszlo 13x166! NIE MUSIALEM ODBLOKOWYWAC WIEKSZYCH MNOZNIKOW :!:  :!: Napiecie podnioslem profilaktycznie 0 0,025V. Odpalilem Prime 95. Od ok 10min chodzi w 100% obciarzeniu i wszystko jest OK. Temp 51*C. Pokatuje go jeszcze kilka godzin i dam odpowiedz czy faktycznie swietna seria!

 

OZNACZENIA:

AXDA2500DKV4D

Y864767260057

AQXEA0330VPMW

 

Wynika z tego ze BATCH = 0057 :!:  Jupi...

 

P.S: Zastanawiam sie nad kreceniem FSB ale Pamieci mam tylko 333Mhz Infineona...

P.S: Do jakiej max temperatury moge go krecic? Oczywiscie chodzi mi o temp w stresie...

 

A nie dodalem. Kolor rdzenia to jasniutki rozowy... mniejwiecej :)

Popatrz na mój w podpisie Mam 2568MHz i to jeszcze nie jest granica i mam batch 265 , czyli sprawdzilo się to co napisal beno21, a temperaturę mam 49-56st C max!!! FSB 223x11=2456 lub 12,5x200=2500 lub 12,5x205,5MHz=2568 a napięcie jadra świetnie znosi do 2,15V(wtedy mam max 56st w stress-ie). Takze nie wiem czy twój wynik jest taki rewelacyjny :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko się nie przeje z tym napienciem ja bym normalnie nie przekraczał 1.85v

Normalnie to ja bym nie przekraczał defaultowego. Ale to prawda, trzeba uważac, generalnie nie mozna przekraczac 2V, ale są egzemplarze które sa bardziej podatne na podnoszenie napiecia i wytrzymuja bez problemu wiecej. Podkrecanie to dziedzina w której ponosisz ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieciop

 

Zapodaj serie i numer bo mi takie bartki trafiaja sie w stosunku 1/10 - jak dobrze poszukam, Na wodzie powinienes zlapac te 2.6 gh - mialem juz kilka takich, a na ac powinien dochodzic ci pod 2.5 gh - spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...