Skocz do zawartości
PolandMET

O KUxxA !! Zjaralem RADEONA !!!!!!! AAAAAaaaaaaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

... no nie calkiem ale niewiele brakowalo.

Od dluzszego czasu wnerwia mnie ten diabelek co siedzi na procku R8500

i udaje ze go chlodzi wydajac przy tym halas ktory przy moim chlodzeniu wodnym jest po prostu szumem Niagary.

 

Nie moge odczepic tego przyklejonego Radiatora zeby dac blok wodny. Wiatrak z karty halasuje. No wiec wyczytalem 2 sposoby. Zamrozic karte (powszechny ale dlugi i watpliwy) i przypalic/podgrzać radiator np. zapalniczka zeby klej zmiekczyc (nowy sposob). No wiec cos mnie napadlo i przypalilem go malym palnikiem. Radiator ani rusz a po wlaczeniu Radeona do kompa ciemno jak w Dxxxpie u Afroamerykanina :).

 

No myslalem ze mnie szlag trafi. Tego wydatku nie przewidzialem na teraz i roche mnie by to zabolalo. Żegnajcie TwinMosy, Geile w Dualu, Witajcie najtansze DDRy.

 

Ale polecialem na poczte wyslac listy, przyszedlem i w sumie po godzinie juz dziala na szczescie. Jak znajde ten watek gdzie o tym pzypalaniu przeczytalem to autorowi nogi z odbytu powyrywam :)))))))))

 

Ale w sumie to i dobrze bo zobaczylem, ze mi rurki na bloku na procku trzymaja sie tylko na tasmie klejacej bo od ciepla zaczely sie obsuwac i za jakis czas by trystela mi WODA na radeona i bym mial po ptokach.

 

W kazdym razie UWAZAJTA LUDZIE bo to nie przelewki :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miales radoche jak ci nie poszlo. Jakby Radeon siadl calkiem to bys se musial Rivke kupić :)

 

Hehe a zebys wiedzial ze na 10 minut mialem Creative Annihilatora PRO na GF1 w 640x480x16 :))))))

 

Musialbym kupuc jakiegos nowego Radka. 200euro i klopot z glowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi poszła woda na radzia. I narazie męcze sie na S3 Savage 4.

Miiałęm 2 ale tylko jeden był na 1.5 V. Byłem zdolniejszy pin z wtyczki zasilającej mi wypadł na karte (+12V) i bye bye

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...