Skocz do zawartości
JAR0

Mysz zwariowała.

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd zmieniłem płytę główną na MSI KT4V moja myszka zwariowała. Kursor lata jak oszalały i otwiera różne okna. Dzieje się tak najczęściej przy graniu, ale również podczas normalnej pracy. Czasami również nie chce odpowiadać na polecenia klawiatura. Ale nie jest tak zawsze i robi się to dopiero po jakimś czasie np. po 2 godzinach grania. Co może być przyczyną. Czy wejścia na płycie są walnięte, a może płyta nie chce współpracować z tymi leciwymi już elementami. Myszka ma już ok. 3 lat, a klawisze jeszcze więcej. Na starej płycie raczej nie było takich kłopotów. Stery do myszy wgrywałem i nic to nie pomogło. Myszka jest firmy A-Tech WWW31. A klawisze stare OPTIMUSA, a raczej jest tylko na niej taki niebieski napis. (reklama). Wejścia zwykłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wada płyty głównej. Miałem to samo na moim ecs. W grze często mysz zaczynała wariować i nie mogłem przestać strzelać i obracałem się na wszystkie strony bardzo szybko(return to castle wolfenstein). Pomogła zmiana mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dokładnie taki sam problem i okazało się że winny jest kabel od myszki. Z dokładnie takimi samymi objawami w myszkach A4 Tech spotkałem się na tym i innych forach i winny był właśnie kabel. Więc zanim zaczniesz obwinić płytę główną sprawdź myszkę (kabel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wada płyty głównej. Miałem to samo na moim ecs. W grze często mysz zaczynała wariować i nie mogłem przestać strzelać i obracałem się na wszystkie strony bardzo szybko(return to castle wolfenstein). Pomogła zmiana mobo

Może i prawda. Ale jeżeli wina jest po stronie płyty to dlaczego nie działo się tak od razu. Na początku chodziła dobrze dopiero po tygodniu zaczęły się dziać takie reczy. najlepiej wsadze inną mysz i zobacze co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wada płyty głównej. Miałem to samo na moim ecs. W grze często mysz zaczynała wariować i nie mogłem przestać strzelać i obracałem się na wszystkie strony bardzo szybko(return to castle wolfenstein). Pomogła zmiana mobo

Może i prawda. Ale jeżeli wina jest po stronie płyty to dlaczego nie działo się tak od razu. Na początku chodziła dobrze dopiero po tygodniu zaczęły się dziać takie reczy. najlepiej wsadze inną mysz i zobacze co jest grane.

mi też to się zaczęło dziać po jakimś czasie-około 3miechy. Pomogło zwiększenie częst. odświeżania Ps2, ale tylko na kilka tygodni. Ostatecznie skończyło się na zakupie adapterka COM>>PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś się mylił. Mam nadzieje że to problem z kablem.

Większość użytkowników tej płyty skarży się ża podczas kopiowania plików na dysk lub wypalania płyt komp im się wiesza itp. Ucieszyłem się że mam dobry egzemplaż bo umnie takich problemów nie ma, a teraz straszysz mnie że płyta może być walnita :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie zdarza, nie tylko na płytach MSI. Przeważnie winna jest myszka (klawiatura). Niby powinny chodzić z nowymi płytami, a jakoś nie chcą :( Częściej "wariują" te na COM, i klawiatury na przejściówce. Sprawdź jak działa płyta z inną (nową) myszką na PS/2

Pozdr

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja myszka już padła całkowicie. Już nawet jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa wyskakuje komunikat że nie jest podłączona, a jest. Działam teraz na myszce kumpla i wszystko jest ok. Wczoraj wieczorkiem pograłem ze 3 godzinki wszystko chodziło jak należy. Teraz też nie ma problemów. Tylko nie wiem jaką teraz kupić. Czy znowu inwestować w A-Techa. Bo nie wydam 100zł. na nową. Tylko coś ok. 30-50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NI NIE NIE bierz a4techa

mialem raz wlasnie takie cos www-costam ogolnie myszka spox ale nawalila zaczela kopac pradem

jesli chcesz dobra mysze kombinuj w strone logitecha ew logitech puszcza teraz i oemy ... nie pamietam chyba logix sie nazywaja zaraz ktos podpowie

ew. bierz a4techa i juz zacznij zbierac na nowa mysze ;-)

 

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu kupowałem dla kolegi optyczną mysz Samsung. Nie jest to jakaś rewelacja, ale jak na mysz za 40 zł działa świetnie. Na pewno lepsza niż A4Tech ;)

Pozdr

AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...