Skocz do zawartości
wojto19a

DWL-900AP+ Pomóżcie!!

Rekomendowane odpowiedzi

Licza na Waszą pomoc. Ściągnołem z Amerykańskiej strony D-link'a firmware do mojego Access Pointa DWL-900AP+. Stary firmware to 2.5 a nowy to 2.6. Niestety nie doczytalem do konca i malymi literkami napisane bylo, ze upgrade do Access Pointa nie amerykańskieko może spowodować uszkodzenie sprzętu i zrobiłem upgrade. AP niby działa, program sie uruchamia, ale w nim pokazuje się inny MAC niż AP ma faktycznie. Mam stary firmware na dysku, ale nie moge uruchomić programu do upgrade'u. Czy możecie mi jakoś pomóc? Tylko jeśli ktoś ma mi pisać " no toś dorobił", albo "pożegnaj sie ze sprzętem" to lepiej niech nic nie pisze i mnie nie dołuje więcej, bo sprzęt jest nie do końca mój i jak nie wyjdzie to musze kupić nowy, a jak na razie nie wiem skąd <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kase!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szelest, poszło, ale było ciężko bo AP zmienił swój adres IP na 0.0.0.0 i za chiny nie mogłem wejść na niego ani przez stary IP ani przez ten. Ale otworzyłem dwa okienka i wpisałem stary IP i w drugim nowy i otworzyło sie :). Nie rozumiem tego wogóle, ale wróciłem stary firmware i wszystko wróciło do normy. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...