Skocz do zawartości
Sfx

oby to jest dobra firma, ja zbyt duzo o niej nie slyszalem a

Rekomendowane odpowiedzi

A dokladniej firma super grace a jeszcze dokladniej jednen z jej produktow zwany gf 4 titanium 128 na pamieciach 3.6 ns Moze sie orientujecie czy to nie jest oby jakis zlom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sie tez zdziilem jak to uslyszalem wiem to od sprzedawcy ktory mi te karte zapropobnowal w sklepie komputerowym wiec niestyety linku nie mam i tak sie pytam bo zbytnio nie slyszalem o tej firmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupic Nivide TI4 to TI4 4800SE GAinwarda 64mb (570zł) z tym SUPER GRACE nividy to jakos niewiem ale bym nie brał bo jeszcze nigdy czegos takiegos nie widziałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji ja chce sprzedac swojego ProlinkaTi4200 na 16miechach gwarancji max wytrzymuje 312-615(bez artefaktow ale niestabilnie) ja urzywam 305-601 bo sie nieprzegrzewa i jest zajebi.. stabilna za 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę OT , ale nie daje mi to spokoju i troszkę denerwuje robienie goowna z mózgu

 

Jak chcesz kupic Nivide TI4 to TI4 4800SE GAinwarda 64mb (570zł) z tym SUPER GRACE nividy to jakos niewiem ale bym nie brał

 

Super Grace jest bardzo dobrą

 

albo jestem cofnięty w rozwoju , albo odnoszę wrażenie że kolega pisze po to , żeby wogóle pisać.... ale przecież nie ma juz liczby postów wyświetlanej przy userze , więc pytam : PO CO PISZESZ TAKIE BZDETY ?

no chyba że przez 16 minut doznałeś olśnienia i nabrałeś sporej wiedzy i doświadczenia na skutek jej przetestowania i dogłębnego poznania możliwości takiejże właśnie karty SuperGrace....

 

no comment... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...