Skocz do zawartości
snoo

problem z gfmx400

Rekomendowane odpowiedzi

mam d700 256 ram gf2mx400 64mb(6ns 200/166) -excalibur- na plycie shuttle AK12AS04 i mam dziwny problem w 3dmark 2000 mam max 3470pkt 3dmark 2001 1500pkt (stery od graf 29 42 +via 4.39 na XP)

czyli prawie tyle samo co na GF2MX200 32mb(7ns 175/166) pomiary na tej karcie to 3dmark2000 3200pkt , 3dmark2001 1350pkt

 

dlaczego tak jest jak ktos ma jakies propozycje to ....... dzieki

:idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na komentarz moje ustawienia w biosie sa spox (AGPx4 to podstawa predkosc i parametry pamieci glownej/podrecznej rownierz )

ale dzieki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz wiecej z tego D700 wycisnac ?

To jest wynik adekwatny do jego mozliwosci niestety.

Nie zupelnie sie z toba zgadzam, powinien miec wiecej. Moze sie myle ale jednak procesor nie liczy sie tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ja na mx i 700 nie podkręconej mam coś około 5000 pkt. Obawiam się że mogłeś trafić na mx400 z 64 bitową szyną czyli taką samą jak w mx200. Było o tej sprawie już głośno jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem Kaeres czy ty wiesz jaka jest roznica miedzy gf2 MX200 32mb (czas dostepu 7ns) a GF2MX400 64mb (6ns) ???

gdyby roznica na MOIM kompie pomiedzy tymi kartami byla wieksza nic bym nie mowil ale jesli wynosi ona ok 10% to cos jest nie tak

PS czytalem porownanie kart excalibur (czyli defacto swojej)mx200 i mx400 wykonywane na d700 !!!!! wynik w 3dmark2000 ok 4500 na sterach 23.XX tylko (a moze az )plyta byla inna (ECS -nie pamietam oznaczenia ale to prosty model)

a kolega na duraku 800 mx 400 ma 46xx wiec chyba faktycznie jest jakis problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem Kaeres czy ty wiesz jaka jest roznica miedzy gf2 MX200 32mb (czas dostepu 7ns) a GF2MX400 64mb (6ns) ??? 

gdyby roznica na MOIM kompie pomiedzy tymi kartami byla wieksza nic bym nie mowil ale jesli wynosi ona ok 10% to cos jest nie tak 

PS czytalem porownanie kart excalibur (czyli defacto swojej)mx200 i mx400 wykonywane na d700 !!!!! wynik w 3dmark2000 ok 4500 na sterach 23.XX tylko (a moze az )plyta byla inna (ECS -nie pamietam oznaczenia ale to prosty model)

a kolega na duraku 800 mx 400 ma 46xx wiec chyba faktycznie jest jakis problem

Hehe, jaka jest roznica to wiem :P

Poprostu moj brat ma podobny konfig jak Ty (z tym, ze ma D850, 128 sdram) i ma 2000 pkt wiec wnioskuje, ze D700 bedzie mial z 1500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres wiec whay?????koles ktory ma durex 800 i mx400 ma 4600pkt w 3dmark2000( gta3 800x600 spox) he powiedzialbym Ci ile ma durex 700@933 ale jeszcze mi sie wiesza :) wiec .... nie bede sie udzielal................................................. proponuje browar :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres wiec whay?????koles ktory ma durex 800 i mx400 ma 4600pkt w 3dmark2000( gta3 800x600 spox) he powiedzialbym Ci ile ma durex 700@933 ale jeszcze mi sie wiesza :) wiec .... nie bede sie udzielal................................................. proponuje browar  :D  :D  :D  :D

:wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UDALO SIE 5000 W 3DMARK2000

 

 

 

PROLINK RZADZI!!!

(roznica miedzy mintem/pine a prolinkiem tylko :D 1500 w 3dmark2000)

DZIEKI SNAP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA na moim AMD athlon xp 1800+ podkrecony 2000+(1690Mhz) + Nvidia G-force 2 MX400 64Mb ramu 512DDr ramu mam w 3dmarku max 2811 :-(

 

I tak przyokazji kupilem WinFast G-force 4MX 440 i jak ja zainstaluje

to znika mi jeden twardy dysk(D),i na wszystkich grach po minucie grania kom sie wiesza(winxp) a ten twardy dysk jest ale pod inna nazwa w menadrzeze uzadzen go widac,ale jak odtworze moj komputer to go wogule niema,moze mi ktos powiedziec co karta grafiki ma do twardego dysku.100%jestem pewny ze to ta karta bo jak wloze stara G-force 2 MX400 to wszystko jest ok.Caly dzien sie mecze z tym prubowalem cos w biosie ale niepomoglo,reinstalka tez niepomogla.Wydaje mi sie ze to cos z biosem tej karty bo zaraz jak ja wloze i odpale kompa to juz przy starcie kompa widze zla nazwe tego twardego dysku.Pierwszy raz z czyms takim sie spotykam i niemam pojecia o co chodzi,HELP HELP HELP :-))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA na moim AMD athlon xp 1800+ podkrecony 2000+(1690Mhz) + Nvidia G-force 2 MX400 64Mb ramu 512DDr ramu mam w 3dmarku max 2811 :-(

 

I tak przyokazji kupilem WinFast G-force 4MX 440 i jak ja zainstaluje

to znika mi jeden twardy dysk(D),i na wszystkich grach po minucie grania kom sie wiesza(winxp) a ten twardy dysk jest ale pod inna nazwa w menadrzeze uzadzen go widac,ale jak odtworze moj komputer to go wogule niema,moze mi ktos powiedziec co karta grafiki ma do twardego dysku.100%jestem pewny ze to ta karta bo jak wloze stara G-force 2 MX400 to wszystko jest ok.Caly dzien sie mecze z tym prubowalem cos w biosie ale niepomoglo,reinstalka tez niepomogla.Wydaje mi sie ze to cos z biosem tej karty bo zaraz jak ja wloze i odpale kompa to juz przy starcie kompa widze zla nazwe tego twardego dysku.Pierwszy raz z czyms takim sie spotykam i niemam pojecia o co chodzi,HELP HELP HELP :-))

 

Pozdrawiam

Ale jezeli przeinstalowujesz winXP to musisz to zrobic od nowa - format. WinXP ma taka wade, ze nie lubi jak mu sie sprzet zmienia. Nawet reinstalki nie pomagaja - only format i od nowa, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UDALO SIE 5000 W 3DMARK2000 

 

 

 

PROLINK RZADZI!!!

(roznica miedzy mintem/pine a prolinkiem tylko  :D 1500 w 3dmark2000)

DZIEKI SNAP

Prolink_rulez ale ja chyba sie przesiadam na ATI 7500 :) podobno obraz jest duuzo lepszy i jest wydajniejszy niz g-force 2 titanium.jest tez troszke tanszy :) zobaczymy co z tego bedzie.qmpel ma takiego ATI i bardzo chwali.moze uda mi sie go pozyczc i potestowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...