Skocz do zawartości
wojwar

Off topic - muzyka pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, slyszalem juz ktorys raz w radiu zajebista muzyczke (bylo nawet o tym kiedy na forum, ale nie dotarlem do tego tematu).

 

Pioseneczka zaczyna sie delikatnie (spiewa laska krystalicznie czystym glosem) - i tak jest potem przez jakis czas. Po okolo (moze) pol minuty zaczynaja sie takie ostre ciezkie dzwieki, a laska ten swoj zajebisty glosik zaczyna modulowac do muzyki?

 

wiecie o co mi chodzi?

 

jesli tak to prosze o nazwe zespolu/ew utwor - po prostu (ja ex-fan rapu, potem ex-fan trance, potem ex-fan techno, a poten ex-fan muzyki klasycznej) zachorowalem na to normalnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO tez mysle ze to o to chodzi :)

 

No to ja tez tak troche offtopicowo :)

 

Ogladaliscie reklame HEINEKENa ?? Jak sie nazywa ta piosenka ??

Idzie jakos tak: i see is blue, you only you ?? nie wiem czy jest tak dokladnie ... widzialem ta reklamy aby raz a z moim angielskim nie zadobrze :) wkazdym badz razie chodzi o piosenke z reklamy heinekena ...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heinekena? A nie Carlsberga i przerobioną piosenkę Louise'a Armstronga "What a wonderful world"???

Hyh ... juz sam nie wiem ... pisalem ze widzialem ja aby raz :)

Prawdopodobnie najlepsze piwo na swiecie - to ktore ??

Piwo mozna reklamowac od 20 ... wlacze se tv4 to napewno poleci ta reklama ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest Tom Jones.... :)

To jest ta piosenka ale z tej reklamy co siedza w barze ... i dmuchaja w butelki ;)

 

Tamta to jest jakis mix Luisa Armstronga - What a Wonderful World ale nigdzie nie moge go znalezc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...