Skocz do zawartości
que_pasa

Jak najczęściej się łączysz z netem

Jak najczesciej sie laczysz z netem  

  1. 1. Jak najczesciej sie laczysz z netem

    • SDI
      21
    • Neostrada
      1
    • modem
      14
    • kablowka
      21
    • lacze stale w domu(dostarczone pzrzez jaekiegos providera lub siec osiedlowa)
      29
    • satelita
      1
    • lacze stale w pracy
      9
    • ISDN
      4


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ja np. kiedyś podpiąłem się pod jakiegoś sąsiada /mieszkam w bloku więc nawet nie wiedziałem pod którego :)/ wylukałem jakieś przewody w skrzynce obok moich drzwi i se założyłem ''stałe'' łącze, a jak moja matka dzwoniła z jakąś reklamacją do TPSA to jej powiedzieli, że nie możliwe żeby ktoś się wcinał na linię bo coś tam mają nowego i jedno wyklucza drugie, a mi się jakoś udało /tylko, że ten sąsiad nie korzystał z internetu i wezwał jakichś speców z TPSA no i mysiałem zlikwidować swoje ''SDI'',- bo zrobili jakąś stype w bloku, ale i tak niczego nie wylukali/, więc jak widać wszystko jest możliwe :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji sa łącza 10 Mbit/s w cenie 80 zl/miesiąc?? Albo to jakis pic, albo jestes podlaczony do sieci z takim łączem- w której jest 200 osob. Byłby to ewenement w europie - nigdzie niema takich cen. (odpisz bo nie wiem czy mam sie juz pakowac:))

Pic? - nope...

 

Jak chcesz mozesz sobie looknac na strone mojego dostawcy www.bredband.com.

 

Nigdzie w Europie nie ma takich cen? Szwecja jest pierwszym panstwem na swiecie, jesli chodzi o ilosc ludzi kozystajacych z internetu w przeliczeniu na ilosc mieszkancow. Ceny moze podniosa za kilka miesiecy do 120 zl./miesiecznie ale to i tak pikus!

 

Wiesz co jest moim najwiekszym zmartwieniem? Poza Szwecja i moze Norwegia to trudno polaczyc sie do kogos tak, zeby wykozystac cala przepustowosc. Waskie gardlo z Polska itp.

 

Ogladam srednio 3 filmy dziennie sciagniete przez 8 min. Zebys zaczal sie pakowac jeszcze zwawiej to Ci powiem, ze moglbym miec jeszcze szybsze lacze za niska doplata, ale... PO CO MI?!?

 

Pozdrowienia!

 

P.S. I jak ktos mi mowi, ze ma w pracy cale 1mbit/s to mi sie smiac chce. Juz nigdy nie wroce do Polski :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bredband at home"

 

"For private persons B2 Bredband offers Bredband Hemma. Bredband Hemma provides the customer Internet-access via broadband up to 10 Mbit/s. Also included are five e-mailaddresses, five separate homepage accounts and support..."

 

To chyba wszystko wyjasnia. Moze poprosicie ta firma, zeby przeniosla swoja dzialalnosc ze skandynawi do Polski???

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak mam zaznaczyc skoro mam sdi ? Przeciez to jest stalka !!

Sdi to nie stalka. Przeciez przy kazdym wlaczeniu kompa musisz sie logowac tak jak w modemie. Stalki to sie do sieciowek podlacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ciency jesteście ja to mam modem i czasem jak ściągam mp3 to mam transfer uwaga 3majcie się 7kb/s ;) . i co zagięło was :D  ?

ja tez taki mialem co nie znaczy ze taki byl ! nie zapominaj ze windowsy swoje a modem swoje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ciency jesteście ja to mam modem i czasem jak ściągam mp3 to mam transfer uwaga 3majcie się 7kb/s ;) . i co zagięło was :D  ?

na swoim w domu wyciągam do 8-9KB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ciency jesteście ja to mam modem i czasem jak ściągam mp3 to mam transfer uwaga 3majcie się 7kb/s ;) . i co zagięło was :D  ?

na swoim w domu wyciągam do 8-9KB/s
Takie wielkosci sa technicznie niemozliwe - wiec sa tylko bledami okienek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ciency jesteście ja to mam modem i czasem jak ściągam mp3 to mam transfer uwaga 3majcie się 7kb/s ;) . i co zagięło was :D  ?

na swoim w domu wyciągam do 8-9KB/s
Takie wielkosci sa technicznie niemozliwe - wiec sa tylko bledami okienek.

być może lub przeliczone uwzględniając kompresję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie chwalic ale ja mam najszybsze lacze w domu z was wszystkich :!:  Od jakiegos roku jade na, UWAGA 10mbit/s... Super do sciagania filmikow. Koszty to jakies 80 zl. miesiecznie.

 

No i nie mam ograniczenia do ilosci sciaganych plikow... Chyba sobie jakis serwer postawie...

Dzięki błędowi telekomunikacji mamy takie same łącze na 8 osób... ( Większość z nich i tak siedzi na czatach więc mam prawie wszystko dla siebie) przy koszcie miesięcznym poniżej 40zł !! Przy ściąganiu jednego pliku transfer dochodzi max do 400kilobajtów/s a przy 4 gdy testowałem szybkość to oscylowało ok 800Kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to ja mialem ponad 8000 kB/sek - dokladnie nie pamietam. 

Zreszta zawsze mam tak jak cos na proxy juz jest :D

A jak nie masz na Proxy ?? (Chyba wtedy nie wyciągasz takich transferów bo ja nie mam nawet tyle w sieci lokalnej..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to ja mialem ponad 8000 kB/sek - dokladnie nie pamietam. 

Zreszta zawsze mam tak jak cos na proxy juz jest :D

A jak nie masz na Proxy ?? (Chyba wtedy nie wyciągasz takich transferów bo ja nie mam nawet tyle w sieci lokalnej..)
To byla odpowiedz na chore wielkoci podawane powyzej. Taki transfer mam po LAN(100Mbit/s) - wiec tylko wtedy gdzy jest cos na proxy. Jezeli nie ma (na proxy) to oscyluje ok 10-14 kB/s(sdi) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja łaczę się przez Netię 78zł za 100h :oops: , ale od stycznia 2003 będę miał w domu łącze 256kbps :P już nie mogę się doczekać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...