Skocz do zawartości
POWER BY AMD

2 NIE lamerskie pytanka dotyczące NF7

Rekomendowane odpowiedzi

1miałem asusa a7n8x kupiłem sobie teraz nf7 s rev2 i pamieci mi sie słabiutko kręcą wcześniej mniałem 460 z timingami 6 3 3 2,5 a 436 5 2 2 2 a teraz 414 z 6 3 3 2,5 a jak jest 5 2 2 2 to max 390

2 jak można uaktualnić bios w tym abicie bez stacji dyskietek

 

Mam nadzieje ze pytania nie sa dla was lamerskie i kotś mi pomoże thx every body help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziwne....skoro na innej rewizji chodziły wyrzej to moze cosnie tak z tą mobo :?: Akbo zwiększ napiecie na pamiątki.Co do aktualizacji biosa to niewiem jak jest na abicie ale do mojej mobo jest programik pod windowsa który aktualizuje bios.Ja tego urzywam bo to jest bardzo wygodne i działa :) moze taż masz cosakiego :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz moze nie jestem zbyt kumaty ale zobacz swoj podpis

Wymieniles ABIT NF7 S rev2 na nf7 s rev2 to wiesz ;)

 

O widze ze juz zeedytowales posta ... to taki kumaty jestes ;)

 

ad 1 A na tym abicie chodza w dualu ?? Czy napewno dawales takie same napiecia na obydwu plytach ??

 

ad 2 Najprosciej porzyczyc stacje dyskietek ;) albo mozesz jeszcze bootowalne CD zrobic ... poszukaj o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie straszna lipa jest z softem abit nic nie dał tylko jakis programik do monitorowania napiec i temperaturki zmiana napięcia na pamięciach nic nie daje jedyny pożytek z tej płytki to 1467@2450 1.9v ale to nie wyczyn tylko tyle że asus nie chciła sie do tyle z fsb bujnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj na cdrw program do flashowania i nowego biosa, potem uruchom kompa bootując np. WIN98 i uruchamiając "tryb ms-dos z obsługą cd-rom". Wkładasz cd z biosem i uruchamiasz flasha...

Ja tak zawsze robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal interesowała by Cię aktualizacja biosu z poziomu Windowsa to odpowiedni programik (ABIT FlashMenu) znajdziesz tu:

http://fae.abit.com.tw/eng/download/dl_flashmenu.htm

 

Update: Widzę, że tz81 w zasadzie mnie ubiegł :)

dzieki skożystałem i mam nowy biosik moze teraz sie coś poprawi tyko czemu te pamieci nie idą tak jak na tym asusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...