Skocz do zawartości
virtuomaniak

Klawaitura --> Problem po wyczyscczeniu :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy to ten dzial ale zaryzykuje :P

Otoz rozebralem klawiature na czesci. Zdjalem przedni panel orazy wyjalem wszystkie literki. Wrzucilem wszystko do wody i zaczaylem czyscic :) . Po zlezeniu klawiatury zaczela tak ciezko chodzi, tak jak by kazdy przycisk tarl o siebie.

Czyzby klawiatury sie pod woda nie mylo ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myję klawiature papierową ściereczką nasączoną płynem do mycia podłóg drewnianych. Potem sprężonym powietrzem wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e kawałki papieru między klawiszami. To działało mi już dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjalem przedni panel orazy wyjalem wszystkie literki. Wrzucilem wszystko do wody i zaczaylem czyscic :) . Po zlezeniu klawiatury zaczela tak ciezko chodzi, tak jak by kazdy przycisk tarl o siebie.

Czyzby klawiatury sie pod woda nie mylo ? :)

czyszcze klawiature dokladnie w taki sposob... ale nie ma u mnie objawow opisanych przez Ciebie... jak ktos napisal wczesniej uzyj jakiegos smaru.. jakis przezroczysty (albo cos podobnego np. wazelina techniczna)

 

a moze poprostu zle ja zlozyles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie, ze zle ulozyles klawisze tylko zle zlozyles klawiature... nie wsadziles jakiejs podkladki czy cos takiego

 

jezeli nie zrob to co napisalem o wazelinie technicznej... w wielu klawiaturach wlasnie tak sa smarowane klawisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...