Skocz do zawartości
Popixs

CopperField GPU/NB/SB

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE

tymczasowy opis

http://www.gdynia.mm.pl/~popixs/cfd/index.html

 

 

Witam, mam zaszczyt przedstawic nasze najnowsze dziecko blok wodny na mostki oraz procesor karty graficznej.

 

Zalety bloczku:

- wysoka wydajnosc

- bardzo niska restrykcyjnosc

- szerokie zastosowanie

- wersja na gpu posiada obrotowe kolanka (szybkozlaczki wtykowe, super wyglad, cale z metalu)pozwalajace ulozyc weze w dowolnie wybrana strone, ma to znaczenie przy duzej ilosci bloczkow w ukladzie

- estetyczny wyglad

- mozliwosc instalacji podswietlenia

- wyfrezowany stopien umozliwiajacy instalacje na radeonach bez zdejmowania shima, ktory jest na tych kartach zainstalowany

 

wady

- nie mozemy dostac nigdzie bardziej estetycznie wygladajacych srub

 

tak wiec od slow do czynow, oto pare slow o dziecku: :lol:

 

- wymiary 40x40x10mm

- dno 1,5mm

- projekt na zdjeciu ponizej

 

topy

 

polerowana temperaturowo pleksi

 

 

oto zdjecia

 

projekt

Dołączona grafika

 

stopien na shima w radeonach

Dołączona grafika

 

bez zlaczek

Dołączona grafika

 

bez zlaczek

Dołączona grafika

 

tutaj obrotowe kolanka w wersji na gpu

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

 

czekamy na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne bloczki :D Wydajność będzie na pewno dobra. Tylko ciekawe jak z ceną, ale o tym dowiemy się później.

PS sam od wrzesnia (nie bede marnował czasu w wakacje) mam zamiar zrobic kilka blokow na NB/GPU - kasa zawsze sie przyda, a to juz nie taka ciezka robota, tylko że te moje beda robione metodami domowymi, ale jesli ktos widzial moj MK4, ktory robilem rowniez w domu bez zadnych frezarek itp. to wie że jak na takie narzedzia wyszlo ładnie.

Pozdro.

i sory za mały offtopic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bajerancki cudaczek ;] Tylko ciekawe jak wujdize z wydajnascia / cena . Popixs macie coraz ciekawsza ta oferte . Ciekawe co na to Mate.

Zamiast chwalic chlopakow zaczelibyscie kupowac bloczki to mielibysmy duza szanse na ozywienie rynku WC. Tak na marginesie to od dzisiaj sam jestem posiadaczem CopperFielda i bloczek naprawde robi wrazenie :) Jutro moze uda mi sie skompletowac reszte zestawu to w okolicach czwartku sie cos potestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bajerancki cudaczek ;] Tylko ciekawe jak wujdize z wydajnascia / cena . Popixs macie coraz ciekawsza ta oferte . Ciekawe co na to Mate.

Zamiast chwalic chlopakow zaczelibyscie kupowac bloczki to mielibysmy duza szanse na ozywienie rynku WC. Tak na marginesie to od dzisiaj sam jestem posiadaczem CopperFielda i bloczek naprawde robi wrazenie :) Jutro moze uda mi sie skompletowac reszte zestawu to w okolicach czwartku sie cos potestuje :)
Dasz mi kase to juz biegne :lol: Ale mowie ze narazie sa oni na 1-szym miejscu jesli chodzi o to od kogo mam kupowac blok na CPU i GPU . niech no tylko peso przyjdzie :lol: (tak pod koniec wrzesnia powinienem miec juz blok na CPu ;] ) wiec czekajcie na klienta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.copperfield.prv.pl

teraz si okaze ze nam sie zapasy skoncza :]

 

 

spoko, jedyne co mozemy narazie obiecac to ze to nie koniec,

gpu mem / hdd / psu wb w drodze, jesli ktos zna sie bardzo dobrze na hardwarze i/lub corelu/autocadzie zapraszamy goraco do teamu.

mamy nadzieje ze wszyscy sympatycy wc zyskaja na konkurencji

 

cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spoko, bo te obrotowe sa niezle tylko szkoda, ze na weze 12 OD no i troszke drogie. Jak tylko bede mial jakis przyplyw kasy (pewnie wrzesien) to bede wiedzial gdzie sie udac :D :wink: . Wykonanie bloczkow widze ze pierwsza klasa, no i walory estetyczne po podswietleniu :wink: . BTW dobrze ze na rynku sie wreszcie cos ruszylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny zlaczek sa takie jak u ogolnopolskiego dystrybutora, czyli taniej niz w sklepie, my do nich nic nie doliczamy, chyba ze rozwiercane, to wtedy + 20%, inaczej na straty przy rozwiercaniu nie bedziemy mieli, a juz otroche spapralismy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

http://www.overcooled.com

 

 

Witam, mam zaszczyt przedstawic nasze najnowsze dziecko blok wodny na mostki oraz procesor karty graficznej.

 

Zalety bloczku:

- wysoka wydajnosc

- bardzo niska restrykcyjnosc

- szerokie zastosowanie

- wersja na gpu posiada obrotowe kolanka (szybkozlaczki wtykowe, super wyglad, cale z metalu)pozwalajace ulozyc weze w dowolnie wybrana strone, ma to znaczenie przy duzej ilosci bloczkow w ukladzie

- estetyczny wyglad

- mozliwosc instalacji podswietlenia

- wyfrezowany stopien umozliwiajacy instalacje na radeonach bez zdejmowania shima, ktory jest na tych kartach zainstalowany

 

wady

- nie mozemy dostac nigdzie bardziej estetycznie wygladajacych srub

 

tak wiec od slow do czynow, oto pare slow o dziecku:  :lol:  

 

- wymiary 40x40x10mm

- dno 1,5mm

- projekt na zdjeciu ponizej

 

topy

 

polerowana temperaturowo pleksi

 

 

oto zdjecia

 

projekt

Dołączona grafika

 

stopien na shima w radeonach

Dołączona grafika

 

bez zlaczek

Dołączona grafika

 

bez zlaczek

Dołączona grafika

 

tutaj obrotowe kolanka w wersji na gpu

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

jw

Dołączona grafika

 

 

czekamy na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu zanim dodalem go na strone to sprzedalismy caly zapas :/ nowe po raz setny powtarzam sa juz w produkcji i zapewniam ze beda jeszcze lepsze! 8) :!: :twisted:

 

 

odswiezenie tematu to jakis bezsens, zmienialem adres i zamiast edytowania chyba dalem wysylanie z cytatem,

blah, za duzo nauki na dzis juz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...