Skocz do zawartości
pavlov

Asus A7V8X-X - problem z podkręcaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od kilku dni plytke Asusa A7v8x-x,Athlon2000xp+,w biosie mam zablokowane mnozniki i czestotliwosci Fsb.Jak to odblokowac...wszyscy kreca ja bez problemow i nikt nie mial z tym klopotow.Sciagnolem nowa wersje biosa 1006 i bede ja dzisiaj ladowal.Sprawa jest prawdopodobnie banalna ale wiecie jak to jest zaczynac.... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może drut moda byś założył, wszystko napisane jest w faQ

podejrzewam jednak ze problem jest innego typu:)...moj athlonik jest jednak w 0,13 mikrona czyli odblokowany jest fabrycznie....poszukam w biosie czy nie ma tam funkcji jumperfree...chyba przegapilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnioslem tylko vcore do 1,700 i moglem wybrac jedna z mozliwych 2 konfiguracji(2083mhz,2500mhz),udalo mi sie odpalic na 2083mhz..temp. w biosie 55 stopni w windzie 48...dlaczego jest taka roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te plyt i z zadnym biosem niemialem zablokowanych mnoznikow z tego co wiem na plycie jest tylko zworka do regulacji napiec na procuk tj. wieksze zagreszy a co do temp to zainstaluj najnowszego pcprobe bo on robi takie problemy umnie bylo to samo z nowym pcprobe problemu niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az mi glupio o tym pisac...ale problem z mnoznikiem i fsb to byla czysta glupota tepota.....po prostu w ustawieniach cpu(mhz) jest funkcja manual:))i wszystki problemy rozwiazane(jeszcze pozostaje zainstalowanie nowego probe)...ale ze mnie LEB!!!

BTW BTHX!!!koniec tematu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...