Skocz do zawartości
Slayer

Freddy vs. Jason ( Koszmar z Ulizy Wiązów vs Piątek 13 th)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejżałem i się lekko rozczarowałem :( To nie te schizowate pomysły z poprzednich częśći, a i Freddy dostaje w d.upę.... :( Mój idol chlip pokonany przez jakiegoś d.ebila Jasona... :cry: Ale , ale- nakręcili 2 zakonczenia- wytnę z filmu oryginalną i wstawię alternatywną i będzie git :D :lol: ( tylko zkądś najpierw trzeba ją znaleźć, a została na 100% nakręcona). Podobno to jest już ostatni film z udziałem tej postaci Freddiego :? Ogólnie film dobry, można nawet porównać tak, jak Terminatora 3 do 2. Nowe efekty, trochę rozp....ot, takie idealne dla kina letniego. Trochę szkoda, ale co tam- na bezrybiu i rak ryba, a horrorów ( mocnych) jakoś nie widać, zeby robili.

 

 

PS- gdzieś już są może napisy do tego filmu? Bo na napisy.info nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz- mogłem kłamać ;) Właściwie nie dokońca wiadomo, jak wkońcu to wyszło ( z mojej erspektywy jest jak jest), bo jak tu roztrzygnąć sprawiedliwie, jak obaj przeżyli? :P ( ale co jak co- nie można zabić kogoś po raz 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam w d***, ze to spojler.

W zyciu nie obejrzalbym tego filmu. Mi sie takie badziewie kojarzy odrazu z batman vs Curie Sklodowska lub Spiderman vs alien - bleeeeeeeee :/

Paprociny amerykanskie.

noł koment

 

matrixa pewnie tez nie widziałeś fakt FvsJ jest nakrecony tylko z 1 powodu zarabiania grubego szmalu (co własnie czyni zarobił juz 70 mln$) ale IMO nie mozna go tak odrazu skreslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://maras.aramin.one.pl/gry/bloodyrage.swf

 

 

Macie- fajna gierka- ale dla Kaeresa się nie spodoba :P No bo Freddy vs Transformers czy Master Yoda - czy to jest normalne?:D

 

A tak wogóle to macie fajna stronkę ;)

http://catv.retsat1.com.pl/niewiar/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta....... Jason vs Laleczka Czaki vs Krugger vs ..... to już przegięcie na maksa :lol: Jeszcze Kermita Żaby do spółki brakuje, o właśnie- Kermit vs Ciasteczkowy Potwór - to by była rozpierducha

 

Pod warunkiem ze z kpt. Kloss'em i 4 pancernymi :lol: :lol: :lol: (non Rudy, a Szarik w innym filmie i tak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...