Skocz do zawartości
soltys

Jak wiecej wycisnac z Hercules'a 9700?

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje ona narazie na 380 i 310....widzialem ze jeden z was ma ta sama karte podkrecona na 390 i 345, jak pogonic pamieci do 340? jakies inne chlodzenie na pamieci (karta ma juz takie male radiatorki na pamieciach)?

MOze wogole inne chlodzenie na karte...dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie amm herca 9700 ale mam saphira 9500pro tze amm problem z kreceniem pamieci tylko ze u mnie bez chodzenia smigaja na 320 .Mam zamiar sam zrobic radiatory na ram gpu. Tzn kupie jaksi radiator na allegro albo gdzie indziej potne klej termoprzewodzacy i do boju to bie terz tak radze . Tyko uwazaj przy zrywaniu starych radiatorow ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprubuj najpierw przewietrzyc te radiatorki ktore masz

 

proponuje wiatrak 80mm a najlepiej dwustronna kanapke jesli poprawia sie wyniki bedziesz mogl myslec nad dalszymi kminami ew. puscisz 80ki na 5-7v i bedziesz mial git  :-)

o jaka kanpke chodzi? Thermaltake Giant II? ale jak ci ludzie kreca na 330 np? moze jakims biosem czy cos....i jak rozmiescic te wiatraczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem kręcić swojego Hercules'a - pamięci poszły powyżej 300 MHz więcej nie sprawdzałem, bo rdzeń poszedł tylko na 285 MHz :? . Co moze być przyczyną tak niskiego O/C :?: . Stery to Omegi na Cat 3.6 Hacked Drv. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...