Skocz do zawartości
Ragnor

Jaką kupić myszkę bezprzewodową?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mychy to jestem zupełnie nie na czasie więc proszę o pomoć w wyborze. Obecnie używam A4Tech LIBERO RF 225 i jestem z niej zadowolony, ale poszukuje czegoś podobnego [bezprzewodowego gryzonia] do drugiego kompa w cenie max 90 zł. Dobrze jeśli będzie mieś dwa scrole. Jakieś propozycje :?: Aha w rachube wchodzą tylko myszki radiowe, żadnego szajstwa na podczerwień nawet nie proponujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A4TECH mysz + klawisze i jestem zadowolony.

W myszy baterie zmieniam ok. co 5 tygodni, w klawiszach około co 3 miesiące.

Na tym sprzęcie pracuję (grafika komputerowa) i dużo gram.

Zasięg teoretycznie 3m, ja nie przekraczam 1,5m i wszystko działa ok.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myszki, to kulkowe są już przeszłością i nie dorastaja do pięt optykom. Jeżeli chodzi o kulkowe radiowe, to bierz sprawdzone firmy - logitech (jakiś mouseman jest kulkowy-radiowy), albo 4fortech (chociaż tak już trochę gorsza, ale tania).

 

IMHO teraz tylko optyki, tylko radiowe są dość drogie - sam używam Logitech Mouseman Optical (200-250zł) a do tego ładowarka i 4 akumulatorki (100zł) - więc cena zabójcza - ale lepiej kupić MX700, bo już ma zintegrowaną ładowarkę (chociaż moja jest lepsza, bo jak mi się wyczerpią akumulatory, to zamieniam je na naładowane, a ładuje te, a w MXie myszka jest wtedy nie do użytku).

 

Czyli optyk bezprzewodowy - ponad 300zł (Logitech, albo Microsoft - na inne nie patrz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A4TECH mysz + klawisze i jestem zadowolony.

W myszy baterie zmieniam ok. co 5 tygodni, w klawiszach około co 3 miesiące.

Na tym sprzęcie pracuję (grafika komputerowa) i dużo gram.

Zasięg teoretycznie 3m, ja nie przekraczam 1,5m i wszystko działa ok.

Polecam.

Moja stara A4tech ma zasięg do 2 metrów i tyle trzyma. Co do baterii do zależy jakie włoże i ile sprzęt używam, ale zwykle 3-5 tygodnie i znowu wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myszki, to kulkowe są już przeszłością i nie dorastaja do pięt optykom. Jeżeli chodzi o kulkowe radiowe, to bierz sprawdzone firmy - logitech (jakiś mouseman jest kulkowy-radiowy), albo 4fortech (chociaż tak już trochę gorsza, ale tania).

 

IMHO teraz tylko optyki, tylko radiowe są dość drogie - sam używam Logitech Mouseman Optical (200-250zł) a do tego ładowarka i 4 akumulatorki (100zł) - więc cena zabójcza - ale lepiej kupić MX700, bo już ma zintegrowaną ładowarkę (chociaż moja jest lepsza, bo jak mi się wyczerpią akumulatory, to zamieniam je na naładowane, a ładuje te, a w MXie myszka jest wtedy nie do użytku).

 

Czyli optyk bezprzewodowy - ponad 300zł (Logitech, albo Microsoft - na inne nie patrz)

W cenie 300zł muszą być już dobre myszki :D , ale ja nie mam tyle kasy, cały komp musi się zmieścić w 4tys więc nie mogę szarżować z taką drogą myszką, więc pozostanie pewnie kupienie czegoś miej znanej (solidnej) firmy np. A4tech lub coś podobnego :( . Tylko jaki model :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobra bezprzewodowa to tu maja racje ze mx700 lub mouseman coldres(jakos tak:)). Kolkowe sa juz przezytkami, teraz tylko optyk. Ja osobiscie mam myszke na kablu mouseman dual optical kosztuje ona teraz ok. 200zl i ja bym ci ja polecil mimo ze jest droga i nie jest radiowa.

www.logitech-sklep.pl

www.a4tech.pl

Zobacz kilka myszek i cene, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestować w lepszą mysz :) Moim zdaniem najlepiej w Logitech Mx700. Sam mam starszy model Mx500 takie samie parametry ale kabelek i myszka jest świetna nie widziałem lepszej !!! (poza nią mam jeszcze 5 innych ale nie ma jak Mx) na Mx700 Grałem pare dni. nie widać rożnicy od 500 procz kabelka. Świetnie leży w ręku, jest solidna!!! I ma wiele funkcjonalnych, programowalnych przyciskof !! ( 8 + rolka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci MX 500 nie jest starszym modelem MX 700

To sa tak samo stare modele (mam MX 700) (MX310 jest nowym modelem a to hybryda miedzy mx 310 a 500,w cenie mx 300) jedyne roznice to lekka zmiana koloru obudowy i bezprzewodowosc, elektronika ogolnie ta sama

Acha roznica jeswzcze wagi MX 700 dosyc ciezka (przez baterie ) ale mi to nie przesdzkadz.

Chcialbym jeszcze kupic func 1030 -klasa pad dla klasy myszki ale na razie jestem splukany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci MX 500 nie jest starszym modelem MX 700

To sa tak samo stare modele (mam MX 700) (MX310 jest nowym modelem a to hybryda miedzy mx 310 a 500,w cenie mx 300) jedyne roznice to lekka zmiana koloru obudowy i bezprzewodowosc, elektronika ogolnie ta sama

Acha roznica jeswzcze wagi MX 700 dosyc ciezka (przez baterie ) ale mi to nie przesdzkadz.

Chcialbym jeszcze kupic func 1030 -klasa pad dla klasy myszki ale na razie jestem splukany

Racja mój błąd z tym Mx :) a co do Func'a to racja :) Grałem na turnieju Counter-Strike w gdyni na tym SUPER (wole gładka strone ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgadzam sie z poprzednikami co do jakości myszek bezprzewodowych w tej cenie. Pragne również dodać, iż myszki bezprzewodowe maja również minusy..np. kiedy jest w stanie spoczynku. to jak sie ruszy to dopiero po chwili (nie mówie tutaj o minucie, setne secund, mimo wszystko nie jest to to co przewodowe), jak podejrzewam w gre wchodzi jedynie optyczna (kulkowe do piachu.. :wink: ). Moje typy:

-bezprzewodowa - Logitech MX700 (najlepsza firma produkujaca myszki, to oczywiście moje zdanie), Microsoft Wireless IntelliMouse Wxlporer 3.0;

-przewodowa - Logitech MX500 (osobiscie posiadam model SBF69, bardzo czuła, dokładna, gram w Quaka3 i counter-strike, nie narzekam dalem za nia 55zł i nie żałuję... :!: ), Microsoft OEM IntelliMouse Wxplorer 1.0 USB;

pozdr

Damianosz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną myszą radiową wartą polecenia jest MX 700- reszta się nie liczy. Sam mam i miałem bezprzewodowego A4Tech-a w pakiecie z klawiaturą i jak widzisz, została się tylko klawiatura ( imo bardzo fajny sprzet), bo mysz była zwyczajnie za mało precyzyjna- nie dorasta do tej, co teraz mam. Prawdziwa mysz musi mieć ogon i koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie Ragnor to powinienesc wejsc na stronki co ci podalem i dac spis myszek w tych cenach co chcesz. Uzydkownicy by wtedy ci pomogli wybrac a tak kazdy pisze jaka ma :]]] i poleca ci cos zupelnie innego niz cie interesuje.

PS. Logitech Mouseman DualOptical rlz! heh :]], ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrych myszek bezprzewodowych w cenie 90  zł.

Jedyną naprawde dobrą myszką bezprzewodową jest Logitech MX700 w cenie ponad 370zł.

oj tak MX 700 to jest cos :D ten ksztalt, ta ergonomia 8) poprostu najlepsza mycha jaka jest na rynku, oplacalo si wydac trohe tych $$ na taki cudzik techniki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam :

Microsoft IntelliOptical Mouse USB

Logitech® MX™500 Optical Mouse USB

Logitech Wheel Mouse Optical USB

Logitech® Pilot® Wheel Mouse (kulkowa)

i kilka a4tech

 

Jednak MX500700 jest nie do przebicia:D Osobiście wole z kabelkiem(MX 500) :D I takiej używam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie Ragnor to powinienesc wejsc na stronki co ci podalem i dac spis myszek w tych cenach co chcesz. Uzydkownicy by wtedy ci pomogli wybrac a tak kazdy pisze jaka ma :]]] i poleca ci cos zupelnie innego niz cie interesuje.

PS. Logitech Mouseman DualOptical rlz! heh :]], ciao

No dobrze spróbuje sprecyzować to a jakie myszki mi chodzi. Pochodziłem po stronach które podałes i na razie wpadły mi takie modele:

- Logitech Pilot Wheel Mouse http://www.logitech-sklep.pl/local/produkt/5766 ale tylko jakaś używana, no i do tego ma tylko jeden scroll :x

- A4TECH Navigator Libero RF 225 PS/2 http://www.a4tech.pl/content.php?strona=se...48&id_prod=1617 , czyli taką jak już mam :D

- A4TECH Navigator Libero RF 323 PS/2 http://www.a4tech.pl/content.php?strona=se...48&id_prod=1616

- Genius PowerScroll RF Wireless PS/2 http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=4544&sid=1

- LongTech RF2002 PS/2 Radiowa http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=6027&sid=1

- Labtec Wirless Mouse http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3529

 

Tylkko nie radzcie mi wszyscy tego pierwszego Logitecha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bezprzewodowa i do grania (glownie fpp) to tylko mx 700 !! (brak opoznien)

Jesli bezprzewodowa i mniej grania (i zero fpp) to .... mx 700 nie potrzebny :D

 

Seria MX jest ciezka (niewazne czy mx 500 czy 700) ze wzgledu na blaszke obciazajaca, ktora mozna jednak wyjac ;) Nie wiem jednak czy wtedy nie traci sie gwarancji (5 letniej!!).

Acha i tylko dorby optical jest lepszy od dobrej myszy kulkowej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bezprzewodowa i do grania (glownie fpp) to tylko mx 700 !! (brak opoznien)

Jesli bezprzewodowa i mniej grania (i zero fpp) to .... mx 700 nie potrzebny :D

 

Seria MX jest ciezka (niewazne czy mx 500 czy 700) ze wzgledu na blaszke obciazajaca, ktora mozna jednak wyjac ;) Nie wiem jednak czy wtedy nie traci sie gwarancji (5 letniej!!).

Acha i tylko dorby optical jest lepszy od dobrej myszy kulkowej :>

Kolejny napalony zwolennik MX 700 :D , tyle osób już tą myszkę poleca, tylko ciekawe ile z tych osób ma aż tyle kasy aby ją kupić albo już ją ma. Jak pisałem moze któraś z tych myszek co wyzej, ewentualnie jakaś w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bezprzewodowa i do grania (glownie fpp) to tylko mx 700 !! (brak opoznien)

Jesli bezprzewodowa i mniej grania (i zero fpp) to .... mx 700 nie potrzebny :D

 

Seria MX jest ciezka (niewazne czy mx 500 czy 700) ze wzgledu na blaszke obciazajaca, ktora mozna jednak wyjac ;) Nie wiem jednak czy wtedy nie traci sie gwarancji (5 letniej!!).

Acha i tylko dorby optical jest lepszy od dobrej myszy kulkowej :>

Kolejny napalony zwolennik MX 700 :D , tyle osób już tą myszkę poleca, tylko ciekawe ile z tych osób ma aż tyle kasy aby ją kupić albo już ją ma. Jak pisałem moze któraś z tych myszek co wyzej, ewentualnie jakaś w podobnej cenie.

 

Zainwestuj w lepszą mysz !! Naprawde warto !! Taki Mx to nawet na całe życie może być (jeśli bedziesz używał go tak jak trzeba). A jakość to od razu widać !! Jak wpadnie mi w ręke jakiś samsung optyczny lub coś innego to nawet nie potrafie kliknać nim w ikone. MX to precyzja !!! Jak chcesz możesz do mnie wpaść :P Sprawdzić jak sie gra na a4tech mx500 inteli i paru innych zobaczysz różnice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w myszke starczy do konca zycia co to za bzdety!!! wydac tyle kasy na mysz wole tysiac innych rzeczy.gosc ma ograniczony budzet a składa kompa i wy zamiast mówic by kupił lepsze bebechy to wciskacie mu ze myszy za 300 sa ok a reszta to dno.

 

podaj myszy jakie odpowiadaja ci cenowo to wtedy cos sie wybierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych myszek co podales polece ci ta :

 

A4TECH Navigator Libero RF 323 PS/2

 

Mial ja moj kolega, to dobra myszka dobrze lezy w dloni i ma 2 skrolsy:].

Jezeli masz 19' to jej nie kupuj bo ma za malo dpi jak na takie monitory [a raczej rozdzielczosci, ale on ma 1024/780 chyba:]]

na 17 jest ok...

 

PS. Logitech Mouseman DualOptical rlz! heh :]], ciao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w myszke starczy do konca zycia co to za bzdety!!! wydac tyle kasy na mysz wole tysiac innych rzeczy.gosc ma ograniczony budzet a składa kompa i wy zamiast mówic by kupił lepsze bebechy to wciskacie mu ze myszy za 300 sa ok a reszta to dno.

 

podaj myszy jakie odpowiadaja ci cenowo to wtedy cos sie wybierze

Liste gryzoni zapodalem wyżej, ale jest ona otwartai czekam też na inne propozycje, oczywiście rozsądne w granicach max 90zł a nie za 300zł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liste gryzoni zapodalem wyżej, ale jest ona otwartai czekam też na inne propozycje, oczywiście rozsądne w granicach max 90zł a nie za 300zł !

life is brutal, za 90 zl nie kupisz dobrej myszki bezprzewodowej :cry:

dlatego proponuje za ok. 100 zl microsoft intellimouse optical, niestety przewodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam uzywam Cordles Optical Mouse Logitecha. I jak narazie wszystko jest OK. Nie trzeba do niej instalowac oryginalnych sterownikow(tych z CDka), bo zauwazalnie zwalnia. Stery z WinXp w zupelnosci wystarczaja. W FPP tak samo szybka jak przewodowe. Akumulatorki starczaja na 10 dni dwie sztuki. Jesli masz ladowarke i wymienna pare, nie ma problemu.

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...