Skocz do zawartości
Muzg2

TEPSA NOWA OFERTA-LOL

Rekomendowane odpowiedzi

I wlasnie Walker3d zle podales gdyz na stronie ktora podales jest zla cena - http://www.internetdsl.pl/pages/cennik.php (tu jest dobra) i to tez jest strona tepsy tylko ze tylko o dsl... Wiec Walker3d nie pultaj sie od razu tlko daj sie chlopakowi dowiedziec czego bedzie chcial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze strony ktora podal mozna cennik sciagnac i tam jest nowa cena, fakt, że mocno potanialo

 

noose: a ty nie masz czasem umowy na czas nieokreslony? http://www.telekomunikacja.pl/internet/neo...rada/cennik.pdf wynika ze neo potanialo tylko jak sie ma umowe na 12 miechow (jak ja). W koncy powinna byc jakas nagroda za podpisanie cyrografu ;) Z reszta wszystko okaże się po 20tym jak rachunek przyjdzie....

 

edit: cos sie bbcode pierdzieli, albo to opera 7,2beta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie Walker3d zle podales gdyz na stronie ktora podales jest zla cena

Jeżeli się nie myle to na tej stronie co podałem jest takie coś jak "Dokumenty do pobrania"Jeżeli ktoś nie może znaleść tego działu :) daje link http://www.telekomunikacja.pl/biznes/msp/i...nik_dsl_new.pdf .Fireblade3 jeżeli widzisz jakąś różnice między tym linkiem co podałem a twoim to wejdz na prv :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie.... Pdf jest światowym standartem zapisu dokumentacji . Jeżeli instalujesz jakiś soft zawsze chce doinstalować Adobe Acrobat Reader . Dlaczego??? Bo domumentacja jest w Pdf . Więc prosze cię nie dawaj więcej takich haseł

(pdf to zreszta malo lubiany format)..

Przepraszam za temat offtopic ale musiałem uświadomić pewną osobe .

Fireblade3 ja już skończyłem z tobą dyskusje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejo ja rozumiem ze jest to standard ale wiem ze wielu ludzi go nie lubi i nie kloc sie ze mna - po pierwsze jest powolny i strasznie duzo zajmuja dokumenty w nim zapisane. Po 2 nie bardzo da sie to ugryzc jak chcesz cos z niego skopiowac.. Nie jest lubianym formatem - co wcale nie znaczy ze nie jest standardem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felson: to zes mnie zgasil :( mialem nadzieje, ze bedzie jeszcze taniej....

no ale trudno :P nie wazne :P grunt, ze i-net dziala :P

 

fireblade3 jezeli wg Ciebie pdf duzo zajmuje, to zrob mi ksiazke "PHP - Kompedium" (390stron) w jakims innym formacie (musi byc gotowy do druku)....

pdf - 3.24MB

ciekawe ile by Ci doc wyszedl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ja mam instrukcje obslugi od telefonu (stary siemens) jakies 30 stron formatu zeszytu (to chyba a6 jest) zajmuje 18 mb i to jest dosc sporo doc wyszedl by mniejszy i takich przykladow moge mnozyc ale dobra nie o tym jest ten topic :) (przy okazji sorry za zmiane nicka itd..)

Co do tepsy to sdi przestalo sie oplacac (pomijajac neo gdyz w sieci osiedlowej nie bardzo legalna) dsl jest bardziej oplacalny (u mnie jest 20 osob i 2sdi na dsl'u bylby wiekszy transwer mniejsza cena (na lba) a teraz zakladamy 2xdsl (512 (nie jeden 1m bo konstrukcja sieci nie pozwala))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 nie bardzo da sie to ugryzc jak chcesz cos z niego skopiowac.. Nie jest lubianym formatem - co wcale nie znaczy ze nie jest standardem...

na acrobat readerze swiat sie nie konczy, to tak jakby sapac ze w notatniku sie nie da tabelek ;]

 

sorki za OT

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...