Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

to na ile sie pokreci to kwestai dobrego mobo jeszcze zasiłki itd .. nei tylko procka nie pwoeidziane ze taki a taki z nazwy pojdzie super

koles mial 1700+ dlt3c batch był 0040 i sie krecil na cale 1800+ :)

moj 1800+ max poszedl na 2450 przy 1.85

wiec pewnie te 2500 by wyciagnał .. ale nei bede na ac go zabijał .. pozatmy testowalem na epoxie (kktórego użyczyl kolega Fido :) ) bo na moim msi to jak widac w podpisie :)

http://www.stargate.uz.zgora.pl:81/~chaos/.../epox/10194.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pisalem ze DLT i ze mialem 1700+ i 1800+ i oba szly na to samo - 2,6@2V - zwikszanie nic nie dawalo - plyta to NF7-S zreszta jest w podpisie - i wierz mi ze na O/C tez sie troche znam wiec nic sie nie dalo z tego wyciagnac - najlepiej chodzi teraz barton - na czym pojdzie na tym chodzi - a nie tak jak T-bredy ze winda wstanie na 2,6 a pi przejdzie na 2,53 np...

 

Konczymy ten OT ale uwazam tez ze temat i tak jest zasmiecany przez jakies pojedynki kto szybciej, kto cos skolowal itd - powinny byc same konkrety - ja pisze tylko jak mam cos waznego bo jakbym pisal o kazdym skolowanym kompie to...

 

Jest jedna rzecz ktorej mi BARDZO ALE TO BARDZO brakuje z UD - mianowicie w subteamie wszystko idzie do jednego worka i nie mam kontroli nad poszczegolnymi osobami :( - jakbym mial to bym wiedzial kto liczy, a kto nie i odpowiednio gonil, a tak to wychodzi mi polowa pakietow niz w teorii :(

 

Jest jeszcze jedna sprawa tzn nie chce siac dezercji i zamieszania ale nasz team w UD jest na 115 miejscu... ale na swiecie, a jakby nie spojrzec idea UD jest nieco lepsza niz seti - wiec moze wszyscy bysmy sie na to przerzucili - bo chyba lepiej szukac leku na raka ospe czy waglika niz kosmitow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., a jakby nie spojrzec idea UD jest nieco lepsza niz seti - wiec moze wszyscy bysmy sie na to przerzucili - bo chyba lepiej szukac leku na raka ospe czy waglika niz kosmitow...

Przeciez byla juz o tym mowa. Kosmici moze juz maja lekarstwo na raka, daaaaaaaa?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze zadnego sensu w przechodzeniu na UD. A juz napewno nie wierze w to ze mozna zaprojektowac program ktory szuka lekarstwo na raka. Bo niby jak to dziala? Przeciez jakby bylo to mozwe to oprocz naszych komputerow mogli by zatrudnic do tego jakies super komputery. Np. te na ktorych armia US symuluje wybuchy jadrowe.

Wydaje mi sie ze te wszystkie programy to jedna wielka sciema , wymyslaja jakis cholernie odlegly cel do zrealizowania i maja moc obliczeniowa naszych komputeroow przez dlugi czas.

Nie mamy zadnych wynikow naszego liczenia tylko jakies nic nie mowiace wykresiki.

 

Z mojej strony chodzi tylko o czyste wspolzawodnictwo a jak juz sie cos zaczelo to nie ma co zmieniac programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barwkomp: -4480 WU :D

Musial to byc dla nich niezly cios... :)

Gonimy ich panowie.

Masz stare wiadomości, wszystko wróciło do normy :)

nie jestem do konca taki pewny jak pokazuje ten link jednak maja strate!!! oby tak dalej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiathome2.ssl.berkeley.edu/fcgi-b...w&id=126605

Już ktoś jest w "zamian" za QBorga 8) Emergency Command Hologram

Bardzo Cię to cieszy, że mamy stratę (mieliśmy przez jakieś 7 godzin :wink: )

nie o to chodzi ze wy macie satrateale o to ze my coraz blizej was:)) i oby to sie stalo jka najpredzej moj ty AXP:))

p.s. nie mam zamiaru nikogo obrazac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja przedstawie kolege :) Xanagaz to oficer propagandy wroga :) Ma dobre pomysły, bo rozsyła na forum na priva informacje o liczeniu z numerem gg gdzie można sie wszystkiego dowiedzieć itd... Chciał mnie zwerbować podstępem :) Tak na poważnie to powodzenia w liczeniu i pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Wiem ze n ie na temat ale zmienilem procka zeby szybciej liczyc na Bartona 2600 Prawdopodobnie chyba ze mnie oszukano.

Aida wykrywa go jako 2600 ale sandra jak ponizej

Dołączona grafika

i w biosie to samo

AIDA pokazuje bartka 2699 normalnie

Seria procka AXDA2600dkv3d 9376716390266

AIUCB0341SPHW

plyta jak w podpisie

Sorki za inny temat na tym forum ale wszystko dla seti!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze SETI i na celku i na bartonie.

 

SNAP: Wyrzuc ta wiare z 0, bo oni nie sa nowi tylko sa juz na tej liscie z dwa tygodnie bo kiedys sobie ich zapisalem i to sie nie zmienilo w zadnym przypadku - czyli tych 5 OUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Wiem ze n ie na temat ale zmienilem procka zeby szybciej liczyc na Bartona 2600 Prawdopodobnie chyba ze mnie oszukano.

Aida wykrywa go jako 2600 ale sandra jak ponizej 

 

i w biosie to samo

AIDA pokazuje bartka 2699 normalnie

Seria procka AXDA2600dkv3d 9376716390266

AIUCB0341SPHW

plyta jak w podpisie

Sorki za inny temat na tym forum ale wszystko dla seti!

hmn, sproboj programem WCPUID albo CPU-Z rozpoznac jaki masz procek, byc moze sandra zle procka zinterpretowala,

 

sprawa druga: jesli mozesz to porownaj sobie wielkosc rdzenia AXP oraz Bartona, powinien byc dluzszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc ale juz chyba doszlismy z bratem o co tu chodzi problem jest w biose a cpu-z poakzuje ze jest to thunderbird :(( i pokazuje identyczniej jak sandra:(( natomiast jest pytanie czy wymieniac go na bartona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Xanagaz dostal ostrzezenie za nielegalna konkurencje

 

prosze mnie powiadamiac jesli jeszcze ktos otrzyma od niego PM z zacheta do przejscia do "wrogiego" teamu albo cos w tym rodzaju

 

wtedy sie pozegnamy na zawsze ze szpiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nawiazaniu do moich poprzednich wypowiedzi jak sie okazalo oszukali mnie w sklepie(ja im dam w poniedzialek) zamiast Bartona XP 2600 512 caschu dali mi Thanderbirda B XP 2600 z 256 caschu.

Plyta po updacie biosu go rozpoznaje.

Wiem ze to nie na temat!!!

Ale mam pytanie zostawic go czy wymienic na Bartona teoretycznie

jest szybciej taktowany nominalnie chodzi mi na 2166Mhz (Barton 1900mhz)ale ma mniej pamieci, a podkrecic mi sie go udalo Max przy Aero 7+ wentylu na 2333mhz czyli slabo.

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Sorki raz jeszcze!!!!

Licze jednak na konstruktywna pomoc!!!

Zmieniam procek dla seti!!!

Ps na nim teraz 2,45 WU liczy.

Pozdra ALL!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nawiazaniu do moich poprzednich wypowiedzi jak sie okazalo oszukali mnie w sklepie(ja im dam w poniedzialek) zamiast Bartona XP 2600 512 caschu dali mi Thanderbirda B XP 2600 z 256 caschu.

Plyta po updacie biosu go rozpoznaje.

Wiem ze to nie na temat!!!

Ale mam pytanie zostawic go czy wymienic na Bartona teoretycznie  

jest szybciej taktowany nominalnie chodzi mi na 2166Mhz (Barton 1900mhz)ale ma mniej pamieci, a podkrecic mi sie go udalo Max przy Aero 7+ wentylu na 2333mhz czyli slabo.  

Co byscie zrobili na moim miejscu?

Sorki raz jeszcze!!!!

Licze jednak na konstruktywna pomoc!!!

Zmieniam procek dla seti!!!

Ps na nim teraz 2,45 WU liczy.

Pozdra ALL!!!!!!

IMHO na deafult'owych ustawieniach szybciej powinien liczyc Thoroughbred ( nie "Thanderbird" :lol: ).

 

Jeśli procek ma być kręcony to Barton, dobra seria i 2333 Mhz ( jak ten 2600+ ) powinno być.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...