Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Hm macie moze jakieś niezawodne metody na werbowanie ludzi ?? bo jak narazie kilku kumpli faka mi pokazało jak chciałem ich zwerbować a coraz mi trudniej trzymać się na początku drugiej dziesiątki, jeden komp nie ywrabia :(

zalezy od ludzi:)) jezli ktos uwaza ze ma dobry sprzet to sie go pytami lie liczy jednostek:)) jezeli juz raz odpali seti to poazuje mu stronke z ta duza satelita:)) i mowie ze moze tez liczyc(przez przypadek wsponiam ze jak znajdzje ufo to dostanie 1000 000 dolarow :) !!! a jednoczesci mimochodem wsazuje na tabele wynikow i mowie ze jestem na tym i na tym miejsu....... pokazuje jak sie sigamy!! kazy da nute rywalizacji , poakuje jakiego z jakim nickem sie scigam... i jezli chce wykozystywac swego porca to niech mi pomoze, moze bedziemy w piersze tabeli na teak. (informuje ze nie bedzie anonimowy wstawie storne z jego osagami, i ze przyda sie da ludzkosci :) )jezeli jeszcze sie nie chce zgodzi to co dzien mu mowie ile ma jednostek i tak dalej zaciekawam go :)) pomaga sprobujj tak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o wow

 

KriS, przenieś to konto do naszego teamu :D 

 

Pozdro.

ja tez dolaczam sie do prozby!!! :)

Hej, ale wtedy stracilibysmy nasza konkurencje (czyt. Barwkomp).

Chociaz fajnie w sumie by bylo miec tyle pktow w Teamie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam.. Panowie.. a gdzie duch rywalizacji? :)

Wole dopasc YoSHi & Qmple i zjesc na sniadanie ktoregos pieknego ranka...  :twisted:

hehe KriS i tak wiadomo ze ich lykniesz:D a wiec jak ich lykniesz to wtedy moze sie przeniesc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj panowie co jest??? dlaczego barwkom ma przyrost na pozimie 783 WU a my 205 opuszczamy sie z liczeniem czy jak??? mam nadzieje ze to tylko chwilowe klopoty !! bo itak spadlismy o jedno miejsce nizej a barwkom wskoczyl o trzy zreszta widac to tu Linek . I ostaniepytanie teraz mamy system statystyk sroda-sroda czy wracamy niedziela- niedziela. w somie to ostatnie statystyki byly z poniedzialku o ile pamietam to moze wprowadzimy poniedzilek- poniedzilek?

pozdrawiam zawziecie liczacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadaliśmy o jedno miejsce jak i cała kupa teamów za nami bo jeden z teamów miał mega awans. Ale przyrost dzienny na poziomie 200WU to już nieciekawa sprawa. Wygląda na to że część sobie odpuszcza.

Trzeba by te staty jutro zobaczyć , sytuacja powinna się wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BZDURA - CODZIENNIE W EXCELU ZAPISUJE MOJE I TEAMU WU - WCZORAJ ZROBILISMY TAK JAK NORMALNIE CZYLI 510WU. PRZEDWCZORAJ BYLO PONAD 750 A 3 DNI TEMU TEZ 500. WIEC JEST GITARA.

 

I statsy z calego miesiaca - tzn od 1-30 (5 rano - czyli bez 19 godzin :D ) -

 

Zrobilismy 14018WU co daje srednia 483/dzien

 

W rankingu przesunelismy sie z 109 na 68 miejsce czyli o 41 miejsc co daje srednio 1,41 miejsca na dzien.

 

Ja zrobilem dla was 584WU co daje ok 20WU/dzien. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez nie zamiezamy odpuszczac!!!

Malo tego stawiamy serwer na plycie 2XPENTIUM 3 450 +512 casch.

Ile on moze liczyc jedna WU?

I czy zapuszczac na czyms takim 2X seti zeby to na MAX wycisnac?

POZDRO!!!!

Cammel and Krisq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz uzywal SetiStash'a to w Setup ustaw aby pierwszy klient uzywal CPU0 a drugi CPU1 i bedzie git.

Potem w Task Manager sprawdz sobie czy fatycznie uzywane sa dwa procki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy sie dolacza do teamu beda mogli miec zmieniona range na taka jaka beda chcieli pod warunkiem ze Ekipa ja zaakceptuje :lol: Gdy przestanie sie liczyc dluzej niz tydzien specjalna ranga znika :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z moim bratem chyba sporo robimy!!! on wyjerzdzajac w delegacje na 4 dini zostawia kompa wlaczonego!!! i to bartona 2500+ na 3200+ "tylko" Areo 7 culer masteara!!! i my chc3emy miec zminiana range!! :) chyba zaslugujemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moznaby kogos z top10 ktory ma duzo czasu i jest odpowiedzialny moglby jakiemus moderatorowi podsylac raz na dwa tygodnie info o zmienach rang :P

Tylko komu by to sie chcialo robic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam , myślę że lepszym pomysłem jest wpisanie na stałe rangi. Przeciez komu by się chciało skrypty pisać czy choćby aktualizować rangi. Propnuję jedną , stałą , rangę dla wszystkich liczących . Np. Seti@tweak , czy tam obojętne co. Ważne żeby mobilizowało i niosło prestiż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze tyle na ile komputer moj tymczasowy jak na razie mi pozwala. Seti Stash w autostarcie i za kazdym razem gdy tylko dzial komp to sie cos tam liczy. Niestety 24h nie moge zostawiac wlaczonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra podaje sie szukalem linka do tego porgramu od statyk wiem ze gdzies byl ale dojechalem do strony 9 i nie znalzem moze przeoczylem. mam prozbe wrzucie ten link.

 

 

aaaa jeszcze jedno prosze o statyski dzis sroda:)) wiem ze wczesna ale ja tak tylko przypominam!!!

 

 

a co do rankingu moze sie jakis moderator wypowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychodze do roboty a tam zolta antenka i po kolejnej probie transmit wywala mi :

Sending result - connecting to server.

recv fd=112 n=-1, errno=2

Can't connect to server; will retry in an hour.

i tak za kazdym razem :)

cos ostro nie tak, czy mam po prostu za malo cierpliwosci? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołówka:

Dołączona grafika

Najaktywniejsi:

Dołączona grafika

 

Reszta tabeli:

1,2,3.

 

W ciągu 9 ( pn - wt, staty niestety wczorajsze :/ ) dni przeliczyliśmy 4657

WU, co daje średnią 517 jednostek na dzień.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...