Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze... wczoraj zapuściłem seti u kuzyna (athlon 2000xp) ale okazało sie ze jego sprzet nie wyrabia :( po 10 minutach reset kompa (chyba za słaby zasilacz); a bylo by jakies 30 jednostek tygodniowo wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w seti kolejna biedna (o ile nie najbiedniejsza) rzecza jest to ze ktos kto odchodzi z temu zabiera wszystkie pakiety - to jest tak bezsensu ze az szkoda na to slow - w UD jest to dobrze rozwiazane - przechodzisz do nowego teamu i mimo ze miales juz np 10000pkt to zaczynasz od 0 a poprzednie punkty ktore wyliczyles bedac w poprzednim tam zostaja - i jestes na liscie jak retired. Tutaj np jest tak ze moglibysmy byc przed barwkompem, a kris (mowie o nim jako przyklad bo ma duzo WU) przenoslby to swoje 50000 konto do ich teamu i juz jestesmy sporo za nimi - w UD takie akcje sa niemozliwe i bardzo dobrze - tam jak ktos cos policzy dla danego teamu to te pkt juz tam zostana na zawsze. Ja juz mojego bartona przesadzilem na UD, tak samo zrobie z paroma kompami z seti - za duzo nowej wiary ktora zwerbowalem skarzy sie na lagi w programach i windows'ie ogolnie. Juz kiedys o tym pisalem - to nie sa odosobnione przypadki tylko ciagle slysze "YoSHi wgralem to seti co mnie prosiles i od tego momentu komp mi chodzi wolniej jakby - jak to bedzie caly czas to to wyrzucam" - od 30% zwerbowanych to slysze :(

Zreszta ja nie mam co szukac w waszym teamie - mam za duzo ludzi i nie jestem w stanie ich utrzymac w ryzach - w UD wchodze w statystyki i wszsytko czarno na bialym - i moge od razu do niego dzwonic i opierdalac za nie robienie :) - a tu co - dzisiaj mi np wyszlo 6 WU przez 16 godzin - i skad ja mam wiedziec kto sie wykrusza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widzialem ale tzw. "Fiut" przeszedl do Barwkompu. Szkoda...

chyba dobrze widziales... strone wczesniej wyplakal sie ze mu tu atmosfera nie pasuje i ze on to dla statystyk robi, a w barwkompie maja ladne statystyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zobaczycie ze team Tweak'a umrze tak szybko jak powstał. Skoro userzy forum przechodzą do drużyn przeciwnych to o czym tu mówić przecież to normalna ZDRADA bo jak inaczej to nazwac ??

 

PS mam juz nowa mobo wiec od poniedzialku znowu zaczynam liczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zobaczycie ze team Tweak'a umrze tak szybko jak powstał. Skoro userzy forum przechodzą do drużyn przeciwnych to o czym tu mówić przecież to normalna ZDRADA bo jak inaczej to nazwac ??

 

PS mam juz nowa mobo wiec od poniedzialku znowu zaczynam liczyc :)

aaaaaaaaaaaa no cooomennttttttttttsssssssssssssssssssss :/

 

ja nie kapuje ale czy to nie wida a progsie jakim się liczy ;; czas miejsce sredni czas . ehhhhhhh nie dajmy sie :///// ja licze i pne sie znów jestem na 10 :D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zobaczycie ze team Tweak'a umrze tak szybko jak powstał. Skoro userzy forum przechodzą do drużyn przeciwnych to o czym tu mówić przecież to normalna ZDRADA bo jak inaczej to nazwac ??

 

PS mam juz nowa mobo wiec od poniedzialku znowu zaczynam liczyc :)

czemu szezysz pesymistyczne mysli?? sznowni panowie moderatrzy usuwajcie takie pesymistycznne wypowiedzi bo to zle sprzyja naszej druzynie :)

a tak na powarznie mam nadzieje ze takei wlasnie zachownaia niektorych userow wzmocni nasza druzyne !!! a wiec do boju niech sie nasze proce zagrzeja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy .. liczymy i jedziemy z koksem kto sie wykrusza to niech wyp... cha sie :D

 

My z fidem liczymy non toper ino jak sie w cos gra to sie wylacza (on nie musi zawsze bo ma dobra grafe :P ) a tak leci 24/7 ... przynajmniej wiadomo ze proc stabilny bo cały czas 100% obciązony :D .. zmieinlem plytke na nowa fsb z 174 => 211 i mam 20 minut szybciej paczuszke :D

 

P.s: Zgadzam sie z tym ze to bez sensu ze jak ktos zmienai team to pkt zabiera ..

 

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucze przeczytalem cale forum migiem i gdzies mi umknal ten link do setiteam. mozecie mi podac? plizzzzzzzz

 

ps. mnie tez ten fiut zmotywowal

pronciem http://setiathome2.ssl.berkeley.edu/fcgi-b...p&name=Tweak.pl

hehe :)

mi chodzi o taki program setiteam (albo jakos tak), ale nie setispy bo jakos nie chce go instalowac. cos takiego co bedzie podawac takie statystyki jak dajecie na stronie, albo przynajmniej podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vadeer, proszę, oto link: http://www.seti.gorzow.org/files/setiteam21f.exe

 

Pozdro.

a mozesz podac jakoms instrukje jak tym uzyskac statystyki naszego teamu?? bo ja mam tylko statystyke krajów :(
Zaznacz na górze pole "stats list mode", a w pole po lewej wpisz: team_173783,

później kliknij "update" i gotowe.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos polecic jakis dobra nakladke na klenta textowego pod linuxa? aktualnie uzywam lin-seti, ale nie pokazuje on ile czasu liczy probke (a to dla mnie dosyc istotne);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem stosunkowo nowy na grupce, oczywiście liczę seti już od jakiegoś czasu.Do tych którzy zamierzają na UD się przesiąść - u mnie UD mocniej grzeje procka - po całej nocy seti mam 45 stopni, po UD mam 51.

A tak btw - coś czuję, że ufoki są tuż tuż .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a moze, zeby nie bylo juz wiecej takich walkow jak z tym "Fiutem", to moze by ktos wzial sie za flasha i ladne statystyki robil - tak jak w barwkompie. Nie wierze, ze wsrod 10 tys. userow tego forum, nie ma jednego co ma flasha w jednym palcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k userów jest??? Wow! Ale jeśli jest nas tak dużo, to czemu tylko 100 liczy seti? Co liczy reszta, muchy na suficie?? Kaman panowie - 1 task dziennie by każdy liczył i by przybywalo 10k , a tak, ok 300-400 i męczą się kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

userów jest 10k, ale mała cześć z nich regularnie odwiedza forum i postuje... A jesli chodzi o liczących, to rzeczywiście powinno być ich więcej. Przyczynić się ma do tego np: mój podpis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu szezysz pesymistyczne mysli?? sznowni panowie moderatrzy usuwajcie takie pesymistycznne wypowiedzi bo to zle sprzyja naszej druzynie :) ....

Sorry ale moderatorzy nie maja podstaw żeby usuwać post tylko dlatego że napisałem prawde. Zwróc uwage na to że liczy pare osób które przyłączyły sie na poczatku.

 

Miałem awarie i przez tydzień nie liczyłem i nikt mnie nie wyprzedził !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec sam sobie to zinterpretuj i nie pisz bzdur bo to co się dzieje napewno nie umacnia przekonania do liczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogos intersowalo to ja tez licze...

 

Co prawda na mojej lux maszynie mam 8-10 godzin na wu ale zawsze to cos

:D

 

WU ida na konto Birdmana (juz jakies 1,5 tygodnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogos intersowalo to ja tez licze...

 

Co prawda na mojej lux maszynie mam 8-10 godzin na wu ale zawsze to cos

:D

 

WU ida na konto Birdmana (juz jakies 1,5 tygodnia).

]

no i nici z mojej TAJNEJ broni :] stefan sie ujawnił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...