Skocz do zawartości
andrzejbor

XP 2400+ pójdzie z 166Mhz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chciałbym sie zapytać czy faktycznie 2400+ można trochę przetaktować? Mam zamiar w tym tygodniu kupić 75FRN-2L z prockiem 2400+ ale naczytałem się, że nie dają się w ogóle przetaktowywać. A chciałem żeby procek chodził synchronicznie z pamięcią - 166 Mhz. Zrobiłem to u kolegi (też ma taką płytę i procesor) - obnizyliśmy taktowanie do 12.5x i 166 Mhz - chodziło pod XP ale po wyłączeniu kompa i próbie ponownego włączenia już nie odpalił się. Czym to mogło być spowodowane? Czy ten procesor może działać z takimi parametrami ? Czy też może lepiej kupić bartona 2500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i było ale jak zaczalem czytac opinie to dopiero przestalem wiedziec o co chodzi. Dot. to też płyty - okazuje sie ze jednak sporo osób ma problem z tym że system siada po wyłączeniu. Teraz to juz nie wiem ale chyba jednak wezme bartka (mam chociaz pewnosc ze bedzie chodzil synchronicznie) a co do plyty to nie wiem czy nie Epox 8rdae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i było ale jak zaczalem czytac opinie to dopiero przestalem wiedziec o co chodzi. Dot. to też płyty - okazuje sie ze jednak sporo osób ma problem z tym że system siada po wyłączeniu. Teraz to juz nie wiem ale chyba jednak wezme bartka (mam chociaz pewnosc ze bedzie chodzil synchronicznie) a co do plyty to nie wiem czy nie Epox 8rdae

ok wes bartka to dobry wybor i polecam abita a nie epoxa i prosze next time dobrze przejzyj forum i uzyj f-cji szukaj a nie wal nowego topicu - mowie tak bo widze ze jestes poczatkujacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i było ale jak zaczalem czytac opinie to dopiero przestalem wiedziec o co chodzi. Dot. to też płyty - okazuje sie ze jednak sporo osób ma problem z tym że system siada po wyłączeniu. Teraz to juz nie wiem ale chyba jednak wezme bartka (mam chociaz pewnosc ze bedzie chodzil synchronicznie) a co do plyty to nie wiem czy nie Epox 8rdae

jak epox, to jush lepszy RDA3+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...